Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plus-size modelka Lilli Luxe výrazně zhubla, ale stálo ji to kariéru a několik fanoušků, kterým se více líbila s kypřejšími tvary. Co si o tom myslíte vy? Sluší jÍ to více s pár kily navíc?

Plus-size modelka výrazně zhubla, ale stálo ji to práci a několik fanoušků. Jak na její proměnu reagovali?

Plus-size modelka - 6
zdroj: Instagram Plus-size modelka - 6
aktualizováno 26.12.2018, 00:00 | 26.12.2018, 00:00 | Krásná.cz

Plus-size modelka Lilli Luxe výrazně zhubla, ale stálo ji to kariéru a několik fanoušků, kterým se více líbila s kypřejšími tvary. Co si o tom myslíte vy? Sluší jÍ to více s pár kily navíc?

Dvaceti osmiletá Lilli se modelingem živila už od 14 let a role oplácané holky jí několik let dobře fungovala a získávala díky ní lukrativní nabídky. Problém nastal, když se kvůli několika kilům navíc začala cítit slabá a unavená. Nastolila si zdravý režim, začala navštěvovat posilovnu a rázem nosí o tři konfekční velikosti menší džíny.

 

Plus-size modelka - 5
(Foto: Instagram)

 

Zdravější životní styl a pár kilo dole vyřešily problémy s únavou a Lilli se nyní cítí mnohem zdravěji a silněji. Bohužel se ale vyplnilo varování, které z mnoha stran během hubnutí slýchávala. Pro kariéru modelky žena musí být buď velmi hubená, nebo výrazně oplácaná. Ženy se středními proporcemi v této sféře moc nabídek nemají a není o ně zájem.

 

Plus-size modelka
(Foto: Profimedia)

 

Mimo několik lukrativních nabídek Lilli přišla také o spoustu fanoušků, kterým se více líbila oplácaná, a její nové já neakceptovali. Naštěstí jich má na svém Instagramu ještě další milion, a tak si z několika negativních komentářů nedělá velkou hlavu a své proměny nelituje.

 

Plus-size modelka - 4
(Foto: Instagram)

 

"Zhubla jsem, protože jsem se cítila úplně slabá a bez energie. Byla jsem pomalá a necítila jsem se být sama sebou. V hlavě se mi honilo několik skvělých plánů, nápadů a projektů, které jsem ovšem nemohla uskutečnit, protože jsem byla úplně mimo."

 

Plus-size modelka - 3
(Foto: Instagram)

 

Mimo jiné jí vadilo, že agentura, pro kterou pracovala, příliš kontrolovala její vzhled. Lilli má ráda extravaganci a na Instagramu se často fotí v různých převlecích a pin-up oblečcích. To se agentuře moc nelíbilo a tlačila ji k tomu, aby se prezentovala spíše jako holka od vedle.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kariéra modelky ji dohnala k bulimii. Nyní má o 12 kilo více a cítí se krásná!
Co s tělem udělá sedavé zaměstnání a jak se znovu nakopnout k hubnutí? Inspirujte se příběhem fitness trenérky Jess!

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?

 

Plus-size modelka - 2
(Foto: Instagram)

 

A jak se jí podařilo zhubnout?


Začala kontrolovat denní přísun kalorií a naprosto ji šokovalo, když zjistila, že její běžný denní přísun dosahoval 3500 kalorií. Začala si každou neděli připravovat domácí a zdravé jídlo na celý týden, aby se vyhnula nezdravému stravování ve fast-foodu. Kromě změny ve stravování nyní navštěvuje posilovnu čtyřikrát týdně a cítí se neuvěřitelně fit.

 

Slušelo jí to více s pár kily navíc? Co myslíte? Napište nám do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení