Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ariana Omipi dokázala zhubnout 50 kilo za pouhých sedm měsíců, získala obdiv a chválu od více než 30 tisíc fanoušků, ale nedokázala svou váhu udržet. Vypráví příběh o tom, jak se bála svou prohru veřejně přiznat a nechtěla zklamat lidi, které insp...

Pozor na rychlé hubnutí! Ariana zhubla neuvěřitelných 50 kilo, kvůli TÉTO CHYBĚ je ale nabrala brzy zpět

Ariana Omipi
zdroj: Instagram Ariana Omipi
aktualizováno 19.09.2018, 11:54 | 18.09.2018, 16:10 | Krásná.cz

Ariana Omipi dokázala zhubnout 50 kilo za pouhých sedm měsíců, získala obdiv a chválu od více než 30 tisíc fanoušků, ale nedokázala svou váhu udržet. Vypráví příběh o tom, jak se bála svou prohru veřejně přiznat a nechtěla zklamat lidi, které inspirovala.

Arianě se podařilo shodit pomocí ketogenní diety, která spočívá ve velmi malém množstvím sacharidů. Její dodržování vede ke změněnému metabolickému stavu organismu, ketóze. Do hubnutí se opravdu zakousla a dietu následovalo přísné až drastické cvičení.

 

Ariana Omipi
(Foto: Instagram)

 

Výsledky byly obdivuhodné! Na internetu se pochlubila se svým úspěchem, zveřejnila několik fotografií své proměny a počet sledujících na Facebooku a Instagramu ji náhle vzrostl o několik čísel. Lidé si její příběh zamilovali a posílali Arianě množství zpráv. Psali ji o tom, jak je inspirovala a gratulovali ji ke skvělým výsledkům. Příběhu si všimlo i několik firem a Ariana začala propagovat jejich produkty a spolupracovala s různými restauracemi.

 

Ariana Omipi
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

V 18 letech vážila 135 kilo a po pár letech oblékla svatební šaty velikosti 38! Jak to dokázala?

Danielle zhubla 10 kilo za pár měsíců! Jaké je její tajemství štíhlosti?

Zažívala každodenní výsměch na dovolené! Donutilo ji to zhubnout jednou provždy
 

Po rychlém hubnutí většinou následuje tzv. jojo efekt, který bohužel neminul ani sympatickou Arianu. Zpětné přibírání ji velmi trápilo, byla nešťastná a styděla se přiznat svou prohru fanouškům, kteří ji mezitím stále posílali děkovné zprávy. Ariana říka, že své fanoušky nechtěla od hubnutí zrazovat a šířit okolo sebe negativní emoce.

 

Ariana Omipi
(Foto: Instagram)

 

Nakonec se rozhodla světu přiznat pravdu. Upřímně a otevřeně sdílela pokračování svého příběhu a přiznala, že nezvládla ukočírovat hlad a neustálou chuť k jídlu. Celé období pro ni bylo emocionálně a fyzicky náročné a rozhodla se svou váhu vrátit zpět pomocí operace.

 

Ariana Omipi

 

Chystá se navštívit tzv. plikaci žaludku, která je jednou z  operací, kterými se léčí obezita. Operace omezí kapacitu žaludku a jeho schopnost se roztahovat, což vede i k omezení možnosti přijmout větší množství jídla najednou. Snad jí právě tohle pomůže, když nedokáže zabojovat jen silou vůle.0 hlasů
Vaše hodnocení