Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

24letá výherkyně Miss Universe Australia, Francesca Hung se svěřila s tím, jak intenzivně se připravuje na finále soutěže Miss Universe na Filipínách, které ji čeká v listopadu. Jaký šílený režim modelka dodržuje?

Příprava na Miss Universe je tvrdá dřina! Známe extrémní dietu jedné z finalistek

modelka - 5
zdroj: Instagram modelka - 5
aktualizováno 14.08.2018, 17:03 | 14.08.2018, 17:03 | Krásná.cz

24letá výherkyně Miss Universe Australia, Francesca Hung se svěřila s tím, jak intenzivně se připravuje na finále soutěže Miss Universe na Filipínách, které ji čeká v listopadu. Jaký šílený režim modelka dodržuje?

Přípravy na soutěž by nerada podcenila především proto, že její součástí je promenáda v plavkách. "Je to celkem velký tlak a chtěla bych se na pödiu cítit sebejistě. Konkurence je totiž veliká," vysvětluje Francesca Hung, proč se do přísného dietního a fitness režimu pustila.

 

modelka - 3
(Foto: Instagram)


Stejně jako ostatní by se i ona ráda stala královnou krásy a je ochotna pro to obětovat a vytrpět skutečně leccos. Každé její ráno vypadá stejně - vstane a nalačno si zacvičí HIIT, čímž už po ránu nastartuje svůj metabolismus. Během dne se pak snaží najít si čas na další své oblíbené sportovní aktivity: akrobatickou jógu, plavání, cyklistiku, běh, nebo posilování s činkami.

 

modelka - 4
(Foto: Instagram)


No a jak vypadá její jídelníček? Ráno obvykle snídá zelené smoothie, které je nejen zdravé, ale díky své tekuté podobě i lehce stravitelné. Její oběd se obvykle skládá ze salátu, ke kterému přidá nějaký odlehčený protein, který ji zasytí a doplní pro formování figury nutné bílkoviny. Nejraději si dává kuřecí maso nebo tuňáka. K večeři pak upřednostňuje pro lepší stravitelnst vařenou stravu, obvykle zeleninovou polévku nebo restovanou zeleninu. Během dne se pak modelka snaží příliš nesvačit a když už, volí nějaké oříšky nebo čerstvé ovoce.

 

modelka - 2
(Foto: Instagram)


Motivaci vyhrát má také proto, že je poloviční Číňanka, žijící v Austrálii. "Chtěla bych dokázat všem, že na to mám. Že míšenky na sebe mohou být pyšné, že jsou jiné. Chtěla bych dopomoci všem dívkám, které se kvůli své odlišnosti cítí nejistě." Francesca sama svou netradiční krásu bere jako přednost a ráda by se stala vzorem pro dívky, které kvůli odlišnosti od běžného ideálu krásy trpí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Když je zdravé stravování nezdravé

7 nejčastějších chyb při stravování se! Děláš je taky?

TEST: Ohrožuješ své zdraví špatným stravováním?
 


Přestože její motivace vyhrát ji šlechtí, měla by si dát větší pozor na svůj extrémní životní styl. Krátkodobě, kvůli soutěži, je nějaké striktnější omezení v jídle a intenzivní trénink pochopitelný, v dlouhodobém měřítku je ale její strava v nepořádku: postrádá dostatek sacharidů (například celozrnné pečivo), pestrost kvalitních tuků (mořské ryby, semínka, ořechy), i pestřejší mix sruhů masa, ovoce a zeleniny kvůli pokrytí všech potřebných vitamínů a minerálů. 

 

Objem jídla také neodpovídá takové intenzitě cvičení. Rozhodně tedy nedoporučujeme podobný jídelníček dodržovat dlouhodobě. Pamatujte si, že nejkrásnější tělo je to, které je zdravé a milované.0 hlasů
Vaše hodnocení