Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáte to, chodíte do fitka, cvičíte na strojích, běháte na páse, ale cítíte, že vám prostě něco chybí. To něco může být váš fitness parťák v podobě vaší kamarádky.

Proč je lepší cvičit s kamarádkou?

kamarádky
zdroj: Archiv firem kamarádky
aktualizováno 08.11.2018, 16:40 | 08.11.2018, 16:40 | Terezie Gáborová

Znáte to, chodíte do fitka, cvičíte na strojích, běháte na páse, ale cítíte, že vám prostě něco chybí. To něco může být váš fitness parťák v podobě vaší kamarádky.

Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne a určitě si při cvičení užijete i víc zábavy. Zkuste se tedy poptat kámošek, jestli by nechtěly formovat postavu společně s vámi. S kamarádkou se můžete navzájem podporovat, motivovat a nejen to.

 

Motivace


S kamarádkou se ve fitku můžete navzájem motivovat. Když jedné dojdou síly, druhá ji povzbudí a bude ji motivovat k ještě lepším výkonům. Této vzájemné podpory se vám bez kamarádky nedostane a přiznejme si, každému jednou za čas zkrátka dojdou síly. Pokud navíc často před lekcí hledáte výmluvy, proč nejít, domluva s kámoškou vás donutí do fitka vyrazit. Přece nechcete být za nespolehlivou potvoru, která ruší plány a dohody na poslední chvíli.


Zábava


S kámoškou můžete do fitka vyrazit třeba hned po škole, můžete si pokecat o všem, co se ten den ve škole odehrálo a zkrátka můžete do detailu prodiskutovat všechno důležité. Každý taky nemusí být expert na fitness a vy nebo kamarádka nemusíte vždy vědět, jak se daný posilovací stroj používá – ale pokusy o zjištění dokážou být velmi vtipné.


cvičení ve dvou
(Foto: Archiv firem)

 
Cviky ve dvou


Určitě znáte určité posilovací cviky, které se dají cvičit pouze ve dvojicích. V posilovně si tedy s kámoškou můžete rozložit žíněnky a s klidem se do těchto cviků pustit. Obě dvě budete mít stejnou zátěž a vyzkoušíte něco nového, zajímavého a hlavně zábavného.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zhubla díky kamarádce! Jak to dokázala a čím se inspirovala?

Chceš zhubnout? Známe triky štíhlých holek!

Danielle zhubla 10 kilo za pár měsíců! Jaké je její tajemství štíhlosti?

 
Jídelníček


Jestli chcete mít vyrýsovanou postavu, musíte brát na vědomí i zdravý jídelníček. Každý má občas potřebu zhřešit a dát si něco sladkého nebo nezdravého, na tom není nic špatného – ale pouze jednou za čas. Vaše fitness parťačka si může častého narušování vašeho jídelníčku všimnout a hned vás srovnat zpátky do latě.

 


Lepší fotky na Instagram

 

Makáte na sobě, tak proč se nepochlubit. Jenže vyfotit se při cvičení není jen tak. Parťačka je tu od toho. Udělá vám nejen rychlou momentku, ale dohlédne na to, aby se vám zrovna nedělala dvojitá brada, neměla jste zrudlé tváře nebo nelichotivě zařízlé legíny.

 

Společná radost


A jako poslední bod je za nás společná radost. Radost z prvních změn, z prvních výsledků a zkrátka radost z toho, že s kamarádkou děláte něco spolu, něco co vás baví a zároveň vás to posouvá dál. Dvojnásobná radost je přece větší, než radost jednotlivce.

 

Cvičíte raději s kamarádkou nebo sami? Napište nám to do komentářů.0 hlasů
Vaše hodnocení