Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženy nalézají různé motivace k tomu, aby se odhodlaly zhubnout. Některým vadí, že se s nadbytečnými kily nemohou dostatečně hýbat, jiné chtějí být dobrým vzorem pro své děti, u dalších obezita neprospívá jejich zdravotnímu stavu. A pak tu jsou žen...

PROMĚNA: 10 nevěst, které před svou svatbou úžasně zhubly

proměna
zdroj: Instagram proměna
aktualizováno 13.11.2019, 00:00 | 13.11.2019, 00:00 | Krásná.cz

Ženy nalézají různé motivace k tomu, aby se odhodlaly zhubnout. Některým vadí, že se s nadbytečnými kily nemohou dostatečně hýbat, jiné chtějí být dobrým vzorem pro své děti, u dalších obezita neprospívá jejich zdravotnímu stavu. A pak tu jsou ženy, který hubnou do svatebních šatů. Podívejte se na galerii těch, které se vdaly o polovinu hubenější!

Každá žena se chce ve svůj svatební den cítit krásná, mít upravené vlasy, dokonalý make-up a padnoucí šaty. Nevěsty se připravují na svatbu už měsíce předem, aby všechno klaplo na jedničku. A nepřehlédnou ani velikost šatů, kterou by si rády oblékly. Spousta žen má však kvůli své hmotnosti omezený výběr šatů, které se jim povede obléknout. Tyto ženy si daly za cíl před svým dnem D zhubnout. Jaký byl výsledek jejich tvrdé práce a odhodlání vypadat ve svůj den perfektně?


1. Hannah


Hannah se rozhodla do své svatby zhubnout alespoň pár kilo a nakonec se jí podařilo ztratit čtyři až pět kilogramů. Přesně si vybavuje moment, kdy řekla svému příteli Ano a začala zkoumat svatební šaty. Nikdo ji nenutil k tomu, aby zhubla nebo vůbec nějak změnila svůj vzhled. Hubnutí se pro ni ale stalo výzvou, chtěla během své svatby vypadat skvěle a fit, a tak pro to začala něco dělat. Dalším dívkám vzkazuje, že jsou dokonalé, ať už vypadají jakkoliv, ale pokud chtějí zhubnout pro svůj svatební den, tak jim ráda pomůže.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@havingandeatingcake


2. Jenny


Tato dívka chtěla převzít kontrolu nad svým zdravím a finanční situací ještě před tím, než se vdá. V den, kdy ji její budoucí muž požádal o ruku, se rozhodla pro změnu k lepšímu. Přihlásila se do hubnoucího programu, který slibuje zhubnutí za pouhých 30 dnů před vaší svatbou. A vyplatilo se jí to!

 

proměna
(Foto: Instagram)

@bods_byjacintabolsenbroek


3. Jesika


Také Jesice se ještě před svou svatbou podařilo shodit několik kilo a v den, kdy si brala svého muže, se díky tomu cítila fantisticky. Aby také ne, vypadala skoro jako supermodelka! Udělala všechno, co jí v hubnoucím programu doporučili, a předčila tak veškerá očekávání.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@amac_muscleco


4. Ally


Po pěti měsících tvrdé snahy Ally zhubla víc, než si představovala. Vzkazuje ostatním, že změna rozhodně nenastane přes noc a nikomu nemůže slíbit, že hubnutí bude každým dnem lehčí. Naopak to vůbec není jednoduché a vy během hubnutí pravděpodobně selžete víckrát, než jste ochotné si připustit. Záleží však na tom, abyste se pokaždé odhodlaly začít od začátku. Kdyby sama nebyla statečná, tak by zůstala po zbytek života morbidně obézní. Její vztah k jídlu se pohyboval mezi láskou a nenávistí, ale nakonec si řekla dost a zhubla.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@muscles.and.margaritas


Dívkám s podobným problémem radí, aby se přestaly vymlouvat a konečně se sebou něco udělaly. Jinak budou podle jejích slov za rok litovat, že se dnes ke změně nedonutily. Ally sice zhubla, ale svatební šaty, které si na svou svatbu vybrala, stejně nešly o čtyři čísla zmenšit. Tomu už se ale mohla jenom smát.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze?
GALERIE: Zázračná proměna obyčejných žen v modelky
GALERIE: Zázračná proměna obyčejných žen v modelky


5. Katherine


Tato žena zhubla o tři velikosti předtím, než přišel její svatební den. Do svého jídelníčku přitom pravidelně zařazovala slaninu a naopak se vzdala zmrzliny.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@just.ketoing


6. Jordan


Jordan byla ve svůj svatební den o tři velikosti hubenější. Zamilovala se do svých svatebních šatů a bylo jí jasné, že musí zhubnout, aby se v nich cítila spokojeněji.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@thejordanfit


7. Becky


I tato inspirativní žena chtěla do své svatby zhubnout a povedlo se jí to.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@fitness_family_notts


8. Sarah


Sarah porodila během pěti let tři děti a získala také slušnou nadváhu, přibližně 20 kilo navíc. Pustila se proto do hubnoucího programu a kromě lepší postavy získala mnohem víc, hodně věcí si ujasnila a cítila se plná energie. A to se jí vzhledem k několikanásobnému mateřství opravdu hodilo. Dokud nezhubla, tak si neuvědomovala, jak se cítila coby obézní žena špatně. Ztráta 11 kil do svatby tak pro ni byla spíš bonusem.

 

proměna
(Foto: Instagram)

@debjoj


9. Kat

 

Před svým svatebním dnem ztratila Kat kolem 27 kilo a cítila se tak lépe než kdy předtím. Pomohla jí hlavně ketodieta!

 

proměna
(Foto: Instagram)

@fat2fit_kat


10. Alyssa

 

Alyssa přiznává, že rozhodnutí zhubnout do svatby jí změnilo celý život. Dnes tvrdí, že když vidí na starších fotografiích samu sebe jako obézní dívku, chce tu ženu na fotce obejmout a říct jí, ať věří ve svůj úspěch.  

 

proměna
(Foto: Instagram)

@herbodyspeaks
 0 hlasů
Vaše hodnocení