Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladé dívce se sice povedlo úspěšně zhubnout, teď už ale ví, že k životu nepotřebujete jen vyrýsované břišáky. Co ji dělá spokojenou, když to není vysněná váha?

PROMĚNA: Allie zhubla 44 kilo, stejně ale nebyla šťastná. A tak zase přibrala

Allie
zdroj: Instagram Allie
aktualizováno 24.07.2019, 00:00 | 24.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Mladé dívce se sice povedlo úspěšně zhubnout, teď už ale ví, že k životu nepotřebujete jen vyrýsované břišáky. Co ji dělá spokojenou, když to není vysněná váha?

Nyní osmadvacetiletá Allie Ruby razantně přibrala až na vysoké škole. Mohly za to party, kde tekl alkohol proudem a také velké množství nekvalitního jídla. Když dívka zjistila, že už váží 102 kilo, nepřála si nic jiného než zhubnout. Hned vyměnila burgery za kuřecí maso a tvaroh a také začala běhat.

 

Allie
(Foto: Instagram)


Každý den se poctivě vážila a díky tomu, že na váze viděla snižující se počet kilogramů, tak ji to ještě víc motivovalo a chtěla v nové životosprávě pokračovat. Časem si zjišťovala o hubnutí víc informací a dozvěděla se, že spálí víc tuku díky vzpírání než ze samotného kardio cvičení, a tak přidala další cviky.

 

Allie
(Foto: Instagram)


Když však konečně shodila 44 kilogramů, dostala se do formy a vyrýsovaly se jí břišní svaly, zjistila, že na tom její štěstí vlastně nezávisí. Změna postavy ji vůbec neuspokojila tak, jak čekala. To, že zhubla, jí však stejně nepřineslo žádný zvlášť dobrý pocit. Necítila se naživu, přestože teď měla skvělé tělo i styl života. Mohla však jíst jen určité věci, spát přesný počet hodin a cvičit podle plánu, což ji hrozně omezovalo.

 

Allie
(Foto: Instagram)

 

Allie
(Foto: Instagram)


Musela se totiž vyhýbat drobným radostem jako třeba potěšení z mexické kuchyně a obědům s kolegy. Postupem času se tak přestala snažit udržet si břišáky a rozhodla se víc jíst proto, aby mohla zapracovat spíš na svalové hmotě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Megan si začala sama vařit a zhubla 77 kilo!
TO JE PROMĚNA! Ošklivky se změnily na krasavice!
PROMĚNA: Počínající roztroušená skleróza donutila Katie zhubnout přes 60 kilo!


Vzpírání vyměnila za silový trojboj. Její váha se sice o něco zvýšila, takhle je ale šťastnější. Tento druh sportu má ráda, protože se při něm nikdo nestará o to, jak vypadáte, ale jak jste silní. Nyní přiznává, že přestože má mnohem víc tělesného tuku, konečně je sama sebou.

 

Allie
(Foto: Instagram)

 

Allie
(Foto: Instagram)


Teď váží téměř 74 kilogramů a je s tím spokojená, přestože o sobě občas pochybuje, když si vzpomene, že předtím vážila pouhých 57 kilo. Když totiž ztratíte velké množství nadváhy a pak zase trochu přiberete, začnete mít pocit, že se vracíte zpátky tam, kde jste byly. Překonat tyto myšlenky pro ni bylo těžší, než když trpěla skutečnou obezitou. Kromě fyzické změny se však změnila i její psychika a Allie objevila způdob života, který jí vyhovuje.

 

Allie
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení