Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se čtyřiadvacetiletá Haley Smith zasnoubila, uvědomila si, že se svým tělem není tak úplně spokojená. Ráda by se ve své kůži cítila mnohem pohodlněji a sebevědoměji. Jak se její svatební den čím dál tím víc blížil, slíbila si, že udělá ve své...

PROMĚNA Haley (24): Zásnuby ji přinutily zhubnout, do svatby sundala 50 kilo!

Haley Smith
zdroj: Instagram Haley Smith
aktualizováno 23.10.2019, 00:00 | 23.10.2019, 00:00 | Krásná.cz

Když se čtyřiadvacetiletá Haley Smith zasnoubila, uvědomila si, že se svým tělem není tak úplně spokojená. Ráda by se ve své kůži cítila mnohem pohodlněji a sebevědoměji. Jak se její svatební den čím dál tím víc blížil, slíbila si, že udělá ve svém životě několik změn a začne se stravovat zdravěji.

Dívka totiž chtěla, aby byl její velký den naprosto dokonalý. Nechtěla se spokojit s šaty větší velikosti, protože by byly jediné, do kterých by se vešla. Bylo jí jasné, že by na tom mohla být se svou postavou mnohem lépe. A toužila po tom, aby vstoupila do manželství bez pár kil navíc. Zkrátka potřebovala být v tento den zdravou a šťastnou ženou, kterou nic netrápí.

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)


Na počátku stály drobné změny


To, že musí začít hubnout pomalu, byla podle Haley Smith nejdůležitější rada pro hubnutí, kterou se řídila. Až zvládnete počáteční kroky, pak je teprve možné na těchto základech stavět.

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)


Klidně se sice můžete zaměřit na svoji svatbu nebo dovolenou a předělat celý svůj životní styl, abyste do té doby zhubly. Tento způsob hubnutí ale vůbec není udržitelný a nepřinese žádný dlouhodobý pokrok. Můžete také zkoušet různé diety a fitness programy, ale podle Haley, která s tím měla sama nějaké zkušenosti, vás to vždy po dvou týdnech přejde.

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)


Lepší pro ni bylo osvojit si zpočátku dva malé návyky. Když se s nimi sžila, tak za čtrnáct dní přibrala další dva. Jak později zjistila, i malé změny mohou vést k významným výsledkům. Díky tomu, že se do hubnutí nevrhla po hlavě, jí přišlo realističtější, že svého cíle nakonec dosáhne.

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Toxický vztah dohnal Megan až k obezitě. Dnes je z ní opět křehká blondýnka!
PROMĚNA: Zhubnout za rok více než 50 kilo? Tato žena to zvládla a ještě mnohem víc!
PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!


Jednou ze zásadních věcí bylo, že přestala jíst pozdě v noci a většinu jídel si dělala sama doma. Venku jedla maximálně dvakrát do týdne. Také si začala příjem jídla zapisovat do aplikace a sledovat, kolik vody denně vypije.


Pak přišlo na řadu cvičení. Budoucí nevěsta chodila třikrát týdně na půl hodiny běhat a postupem času se také zajímala o různé výzvy ve cvičení. Zkrátka si musela začít ve svém životě pomalu zvykat i na pohyb, který hrál v jejím hubnutí velkou roli. Do své svatby zhubla za rok a půl od svého rozhodnutí 50 kilo!

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)


Dívka také využila sílu Instagramu, který jí pomohl v tom, aby vytrvala. Instagram byl pro ni fitness nástrojem, kvůli kterému cítila zodpovědnost vůči svým fanouškům. Ti jí dávali pozitivní zpětnou vazbu a podporu. Stejně tak si díky sociálním sítím víc uvědomovala svůj nynější způsob života. Překvapilo ji, jak se ji na Instagramu snaží motivovat lidé, kteří ji znají jen skrz její příspěvky. Pro některé své sledující se stala opravdovou inspirací.

 

Haley Smith
(Foto: Instagram)


Právě udržení motivace je podle Haley při hubnutí tím největším problémem. Někdy ji její nový režim nudí, zvlášť od doby, co se pro ni cvičení stalo rutinou. Jindy zase nemá náladu vůbec nic dělat, protože si zrovna vzala v práci volno. I tady jí ale pomáhá podpora přicházející z Instagramu. Kromě toho se také za každý fitness úspěch odměňuje.0 hlasů
Vaše hodnocení