Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tato žena sdílí svůj příběh, jak přestala být obézní a konečně získala dostatečné sebevědomí k tomu, aby mohla pózovat v plavkách.

PROMĚNA: Jak ztratit 45 kilo, když máte cukrovku? Karyl to ví

Karyl Mullins
zdroj: Instagram Karyl Mullins
aktualizováno 28.08.2019, 00:00 | 28.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Tato žena sdílí svůj příběh, jak přestala být obézní a konečně získala dostatečné sebevědomí k tomu, aby mohla pózovat v plavkách.

Karyl Mullins ztratila skoro půl metráku v průběhu pěti let. Tím to ale rozhodně nekončí, protože v hubnutí hodlá pokračovat i nadále.

 

Karyl Mullins
(Foto: Instagram)


Žena netrpěla obezitou odmalička. Možná byla trochu silnější, když jí bylo kolem šesti až osmi let. Převážně ale přibrala v době, kdy se jako mladá matka přestěhovala. Každé setkání s ostatními lidmi se točilo hlavně kolem jídla, a tak měla příležitost se přejídat.

 
Přestože sama žila velmi nezdravě, svým dětem hlídala zdravý životní styl. Nechtěla, aby je její špatné návyky nějak ovlivnily. Přestože ji nebavilo vařit sama pro sebe, své rodině normálně připravovala výživné obědy.

 

Karyl Mullins
(Foto: Instagram)


Touha po změně nastala, když Karyl seděla ve své kanceláři. Najednou jí praskl knoflík od kalhot a doslova přeletěl celou místnost. To, že chtěla zhubnout, se však netýkalo jen estetiky. V poměrně mladém věku jí totiž byla diagnostikována cukrovka typu 2, vysoký cholesterol a krevní tlak.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Mariah je vážně nemocná, přesto se jí podařilo zhubnout skoro 40 kilo!
PROMĚNA: Ashleigh radí: Neříkejte si, že budete šťastné, až když zhubnete!
PROMĚNA: Megan si začala sama vařit a zhubla 77 kilo!


Velkou motivací pro ni bylo zůstat zdravá kvůli manželovi a jejich dětem. S partnerem se zná už od střední školy, kde tvořili typický zamilovaný pár a ráda by s ním zůstala celý život. Zároveň chce vidět vyrůstat své děti a dožít se vnoučat.

 

Karyl Mullins
(Foto: Instagram)


Když změnila svůj životní styl, vážila 112 kilogramů. Nedržela žádnou dietu nebo tomu tak alespoň neříkala. Pouze kontrolovala velikost svých porcí s aplikací Weight Watchers. Mohla jíst, co chtěla, jen musela kontrolovat, kolik její tělo přijme kalorií.

 

Karyl Mullins
(Foto: Instagram)


Kromě toho zjistila, že vlastně miluje cvičení. Běhání se stalo její vášní a zaběhat si jde čtyřikrát nebo pětkrát týdně. Nejenže se změnil celý její život, ale také její cíle. Dokonce dokáže uběhnout maraton!0 hlasů
Vaše hodnocení