Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jedenadvacetiletá dívka je dnes úplně jinou osobou než před zhubnutím. Nadváhou trpěla celý svůj předchozí život a aby mohla zhubnout, musela se zbavit některých špatných návyků. Když totiž dřív jedla, tak byla hodně vybíravá a třeba zeleniny se a...

PROMĚNA: Jessica přestala sledovat Netflix, zhubla 79 kilo a chce se stát trenérkou!

Jessica
zdroj: Instagram Jessica
aktualizováno 03.07.2019, 00:00 | 03.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Jedenadvacetiletá dívka je dnes úplně jinou osobou než před zhubnutím. Nadváhou trpěla celý svůj předchozí život a aby mohla zhubnout, musela se zbavit některých špatných návyků. Když totiž dřív jedla, tak byla hodně vybíravá a třeba zeleniny se ani nedotkla.

Každý den se Jessica Beniquez stravovala v rychlém občerstvení a nejedla skoro nic jiného než kuřecí nugetky, těstoviny a hranolky. Přestože na střední škole občas dělala nějaký sport, její životní styl byl dost sedavý. Volný čas trávila sledováním Netflixu. Její život se po škole skládal z jedení, chození do práce a sledování seriálů.

 

Jessica
(Foto: Instagram)

 

Mladá dívka ztloustla až na 145 kilo. Její váha si vybrala svou daň, Jessica se vůbec necítila dobře, jako spíš nešťastně a problém jí dělalo vůbec vstát z postele. Musela zhubnout i proto, že trpěla vysokým krevním tlakem. Trvalo jí však více než rok, než si uvědomila, že by to pro ni mohlo být skutečně nebezpečné. Až pak se s tím rozhodla něco udělat.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Nejdřív přestala ležet u Netflixu, řekla si, že už se víckrát na žádný seriál nepodívá. Dlouho se kvůli tomuto koníčku cítila dost líně, dokonce se přestala stýkat i s přáteli. Ještě v ten den, kdy se rozhodla, začala držet svou dietu. Dnes přiznává, že kdyby s tím nezačala okamžitě a zase to odložila, tak by se snad vůbec nikdy nedostala tam, kde je dnes.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Byla velmi přísná, konzumovala jen 1200 - 1500 kalorií denně. Nově se v jejím jídelníčku objevilo maso, mrkev, hummus, jogurt, tvaroh a saláty. Časem začala pít také proteinové nápoje a jíst ovocné snídaně. Většinou si dávala také ovesné vločky či lněné semínko.

 

Jessica
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velká proměna Katie Bold: Zhubla díky populární keto-dietě!
PROMĚNA: Randi zhubla 36 kilo bez hladovek a omezení
Kathryn přestala sladit čaj a zhubla 18 kilo: Nebojte se přiznat, když máte problém s váhou!


Ze začátku se také každý den snažila ujít pár kilometrů, dělala to hlavně večer. Až přibližně po měsíci začala posilovat. Bojovala se strachem, že se na ni budou všichni dívat, bylo jí trapné být takhle obézní už v tak nízkém věku. Pak však v posilovně viděla, že v tom zdaleka není sama, a to jí dodalo sílu a podporu.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Nejdřív měla hodiny s trenérem a také cvičila podle YouTube. Denně to dělalo hodinu, postupem času však cvičila čím dál tím víc a nyní už v tělocvičně stráví klidně dvě hodiny. Dnes dívka pracuje v posilovně na recepci a ráda by se sama stala trenérkou. Také se věnuje sociálním sítím, ukazuje lidem, že když to dokázala ona, tak oni také.

 

Jessica
(Foto: Instagram)


Trvalo jí 19 měsíců, než shodila až na váhu 65 kilo. Ráda by ještě o něco zhubla a také chce podstoupit operaci odstranění kůže. Je však konečně šťastná, dřív byla hodně plachá, teď má však mnohem větší důvěru i energii. Předtím jí trvalo půl hodiny ujít kilometr, nyní zvládne více než pět kilometrů do hodiny. Může dělat spoustu věcí, které dřív nemohla.

 

Jessica
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení