Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sedmnáctiletá Josephine Desgrand inspirovala celý svět svou obrovskou proměnou, kterou veřejně sdílí na svém Instagramu. Ze 120 kg dokázala zhubnout na krásných 60 kg a nyní vypadá a cítí se skvěle. Jaká byla její cesta k úspěchu?

PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!

Josie - 4
zdroj: Instagram Josie - 4
aktualizováno 21.11.2018, 11:05 | 21.11.2018, 11:05 | Krásná.cz

Sedmnáctiletá Josephine Desgrand inspirovala celý svět svou obrovskou proměnou, kterou veřejně sdílí na svém Instagramu. Ze 120 kg dokázala zhubnout na krásných 60 kg a nyní vypadá a cítí se skvěle. Jaká byla její cesta k úspěchu?

Josie přiznává, že vždycky byla jedlík a tak trochu lenoch. Přejídala se, jedla rychle a vyhýbala se všem sportům. Kvůli svým výrazným proporcím nedokázala v letadle zapnout bezpečnostní pás a musela žádat letušky o asistenci. Záviděla svým přátelům oblečení, které nosili, a byla znechucená tím, že je nucená nakupovat v obchodech se zbožím pro starší dámy. Nenáviděla své fotografie a ze své postavy měla časté deprese.

 

Josie - 5
(Foto: Instagram)


"Můj tehdejší život byl jako v začarovaném kruhu. Hrozně jsem toužila zhubnout, ale pak jsem si uvědomila, jak je to těžké a snažila jsem se sama sebe přesvědčit, že nepotřebuju hubnout a jsem ve svém těle šťastná. Jednoho dne jsem ale našla odvahu a začala jsem vyhledávat informace o hubnutí a přečetla si několik příběhů lidí, kteří to dokázali."

 

Josie - 3
(Foto: Instagram)


"Ze svého jídelníčku jsem kompletně vysadila cukr a snížila příjem sacharidů. Načetla jsem spoustu informací o cukrech a byla jsem šokovaná, když jsem si uvědomila, jaké množství cukru jsem běžně konzumovala. V paměti mi utkvěl článek, který informoval o tom, že cukr funguje stejně jako droga. Je to šílené a mám pocit, že to sedí."

 

Josie - 2
(Foto: Instagram)


Josie také výrazně snížila své porce. Její jídelníček teď tvoří hlavně vejce, saláty, quiche, batáty a maso upravené na přírodno. Díky zdravé stravě a odhodlání mohla za pár měsíců sdílet fotografii, ve které se do jejich starých džínů nasoukala společně se svým přítelem.

 

Josie - 6
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí
Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav


"Nejtěžší bylo ovládnout mou závislost na cukru. Začátky nebyly vůbec jednoduché. Byla jsem mrzutá, unavená, nebyla se mnou žádná legrace a vyhýbala jsem se kontaktu s lidmi. Den ode dne se to postupně zlepšovalo a moje tělo si začalo zvykat."

 

"Podpora, kterou dostávám od své rodiny a lidí, kteří mou proměnu sledují, je neuvěřitelná. Nedávno jsem obdržela zprávu od ženy, kterou má proměna tolik inspirovala, že dokázala zhubnout 30 kg."

 

Josie - 1
(Foto: Instagram)


"Chcete-li zhubnout, prostě to udělejte. Přestaňte to odkládat. Představte si samy sebe za pár měsíců. Nebude to sice lehká cesta, ale stojí to za to! Když jsem to zvládla já, zvládnete to i vy."0 hlasů
Vaše hodnocení