Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tato dívka už byla unavená z toho, že mohla kvůli své váze nakupovat jen v obchodech, kde měli její velikost, což ji opravdu omezovalo. Navíc si chtěla moct obléknout své vysněné svatební šaty a ušetřit za šaty obrovské velikosti, které by ji stál...

PROMĚNA: Mary se kvůli váze nevešla do šatů, které chtěla. A tak zhubla 61 kilo!

mary
zdroj: Instagram mary
aktualizováno 12.06.2019, 00:00 | 12.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Tato dívka už byla unavená z toho, že mohla kvůli své váze nakupovat jen v obchodech, kde měli její velikost, což ji opravdu omezovalo. Navíc si chtěla moct obléknout své vysněné svatební šaty a ušetřit za šaty obrovské velikosti, které by ji stály minimálně dvojnásobek.

Šest let žila Mary ve spokojeném vztahu se svým přítelem Alexem. Byla šťastná, ale partnerství rozhodně neprospívalo jejím stravovacím návykům. S nadváhou už vyrůstala a její stav nijak neměnilo to, že byla zvyklá večeřet fast foody a moc se nehýbat. Naposledy vážila kolem 70 kilo, když jí bylo 16, ale trvalo to jen chvíli a ona hned zase přibrala. Od té doby už se pořád pohybovala jen nad sto kily!

 

mary
(Foto: Instagram)


Nikdy moc dobře neznala zásady zdravého stravování. Nejedla proto, že by měla hlad, ale protože jídlo vypadalo dobře, vonělo nebo zkrátka viděla někoho jíst a dostala chuť také. Později poznala svého přítele, který věřil, že může jíst, co chce, když bude mít dostatek pohybu. I ona tedy jedla, kdykoliv se jí zachtělo, ale s tím rozdílem, že necvičila.

 

mary
(Foto: Instagram)


A tak dál přibírala na váze i s ním a dosáhla až 127, 5 kilogramů, což jí způsobovalo i mnoho zdravotních problémů například s koleny. Tenkrát ale ještě nechápala, že její nohy jen nemohly unést váhu jejího těla, místo toho se domnívala, že dostává artritidu.

 

mary
(Foto: Instagram)


V podvědomí jí bylo jasné, že potřebuje změnu. Doopravdy něco dělat ji ale donutilo až to, když viděla fotografie z výletu do Disneylandu. Zhrozila se, nemohla uvěřit, že se stala tak moc obézní ženou. A její přítel na tom byl podobně! Rozhodli se, že budou hubnout společně. Nejdřív si stáhli aplikaci, kam si zapisovali, kolik toho snědli a kolik kalorií zkonzumované jídlo obsahovalo.

 

mary
(Foto: Instagram)


Další motivací byla pro Mary koupě svatebních šatů. Ty totiž stojí v nadměrných velikostech mnohem víc peněz než ty v normálních rozměrech. Cítila se, jako by platila nějakou daň za tloušťku. Nemohla si kupovat pro ni cenově dostupné oblečení, protože jí jednoduše nebylo.

 

mary
(Foto: Instagram)


Mary si byla vědomá toho, že musí začít hubnout pomalu a ne hned udělat nějaký drastický skok. Plánovala si každé jídlo tak, aby její tělo získalo jen maximální množství kalorií určené pro ten den. Nebrala to nijak vážně, ale spíš jako takovou hru se svojí vůlí a vlastním tělem. A tento způsobu u ní i jejího kluka opravdu fungoval, Mary zhubla během roku 34 kilo!

 

mary
(Foto: Instagram)


Až po roce, když se dostala z nejhoršího, začala každý den cvičit, což nikdy předtím nedělala. Tři dny v týdnu dělala silový trénink a dva dny se věnovala józe. Po dalších šesti měsících bylo dole 45 kilo. Ten den, když se zvážila a zjistila, kolik toho dokázala, se cítila skvěle. Oslavila to tak, že šla do tělocvičny, protože měla spoustu energie a síly pokračovat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Zhubnout za rok více než 50 kilo? Tato žena to zvládla a ještě mnohem víc!
Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze?
PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!

 

Za pár měsíců později oblékla svatební šaty o velikosti, o které se jí předtím ani nesnilo a připadala si v nich úžasně. Když šla během svatebního obřadu po schodech, tak se ani trochu nezadýchala.

 

mary
(Foto: Instagram)


Dodnes se Mary drží na 66 kilo a je naprosto spokojená. Původně sice chtěla dosáhnout váhy 61 kilo, ale uvědomila si, že to vzhledem k její výšce a stavbě jejího těla nebude možné. A ani 66 kilo nemusí být její konečná váha, kterou si bude držet po celý život. Uvědomila si totiž, že její cíle se budou muset měnit podle toho, jak se bude měnit a stárnout její tělo. Navíc svaly jsou těžší než tuk, takže dívka sice váží více, ale tak to má být. Je si vědomá svého úspěchu, který se nedá změřit pomocí kilogramů, ale je hlavně v její hlavě.

 

mary
(Foto: Instagram)


Stejně jako mnohé další ženy, které rapidně zhubly, Mary trápí přebytečná kůže. Původně si myslela, že po zhubnutí bude úžasné svléknout se do plavek, ale se spoustou kůže navíc je to skoro stejně tak traumatizující. Sice by mohla podstoupit chirurgický zákrok, ale taková operace ji děsí. Zůstává však pozitivní a své tělo miluje. Konečně může chodit nakupovat spolu se svými přáteli do stejných obchodů a ne jen tam, kde by měli věci jejích teď už bývalých rozměrů!0 hlasů
Vaše hodnocení