Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tato dívka už byla unavená z toho, jakou měla nadváhu. Jaké kroky podnikla k tomu, aby se změnila k nepoznání? Musela na to jít postupně, teď na sebe ale může být hrdá.

PROMĚNA: Megan si začala sama vařit a zhubla 77 kilo!

megan
zdroj: Instagram megan
aktualizováno 10.07.2019, 00:00 | 10.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Tato dívka už byla unavená z toho, jakou měla nadváhu. Jaké kroky podnikla k tomu, aby se změnila k nepoznání? Musela na to jít postupně, teď na sebe ale může být hrdá.

Megan Rachow si dodnes pamatuje den, kdy se rozhodla pro změnu. Dlouhé roky žila jako obézní dívka a byla z toho fyzicky i psychicky úplně vyčerpaná. Přišlo jí, že přibrala tak moc, že už by to snad nikdy nedokázala shodit. Pak se jí však něco v hlavě přepnulo a ona si řekla, že takhle dál žít zkrátka nebude.

 

megan
(Foto: Instagram)


Do té doby přitom pila pouze sodovky, jedla kvanta jídla a žádné cvičení ani nepřipadalo v úvahu, sotva totiž vyšla pár schodů. Když se rozhodla pro změnu, nejdřív přestala pít slazená pití a také si začala sama vařit. A s tím přišlo i hubnutí.

 

megan
(Foto: Instagram)


Zpočátku to šlo pomalu, za týden však byly dole 4 kilogramy. Poté, co tímto stylem shodila 45 kilo, se rozhodla přidat do svého plánu ještě další kroky.

 

megan
(Foto: Instagram)


Fascinovalo ji fitness a přišlo jí neskutečně lákavé dokázat se různě hýbat. Dřív by se svým tělem nezvládla pohnout ani za nic, teď už to však bylo možné. Chtěla si stanovit a splnit nové cíle a dělat věci, o kterých se jí předtím ani nesnilo. Mezi to patřilo běhání, zvedání činek a účast na triatlonu, což už má dnes za sebou a některým věcem se věnuje pravidelně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šikana ji srazila na dno. Černovlasá kočka porazila obezitu i nízké sebevědomí!
Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?
Zab se! volali na ni ve škole. Nyní je fitness modelka pyšná na své strie


Její vysněná váha byla 70 kilogramů a to je také to, kolik teď váží. Dokázala to! Zůstala jí sice přebytečná kůže na břiše a pažích, podstoupila ale zákrok, během kterého jí byla odstraněna. 

 

megan
(Foto: Instagram)

 

Zbývalo už jen zbavit se visící kůže na stehnech, na tom ale samozřejmě zapracovala také.

 

megan
(Foto: Instagram)


Svůj příběh dívka s ostatními sdílí na Facebooku i Instagramu. Dnes už konzumuje především salát, quinou a hromadu zeleniny. Do svého jídelníčku také pravidelně zařazuje kuřecí a krůtí maso, aby její tělo mělo dostatečný přísun bílkovin. Nyní se vnímá úplně jinak než v době před zhubnutím, cítí se pohodlně ve své vlastní kůži.

 

megan
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení