Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tato dívka je teprve v polovině své cesty za vysněným tělem. Už teď se ale cítí šťastně a spokojeně. Podle ní by měly všechny dívky, které se snaží zhubnout, ocenit už prvních pár kil, které se jim podařilo ztratit. Říkat si, že budete mít rády sa...

PROMĚNA: Ashleigh radí: Neříkejte si, že budete šťastné, až když zhubnete!

Ashleigh
zdroj: Instagram Ashleigh
aktualizováno 29.05.2019, 00:00 | 29.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Tato dívka je teprve v polovině své cesty za vysněným tělem. Už teď se ale cítí šťastně a spokojeně. Podle ní by měly všechny dívky, které se snaží zhubnout, ocenit už prvních pár kil, které se jim podařilo ztratit. Říkat si, že budete mít rády samy sebe, až když shodíte všechno, co jste si nastavily, je podle ní úplně špatná cesta.

Ashleigh trpěla nadváhou už od dětství. Jasně si vzpomíná na to, jak třeba na houpačce seděla na jedné straně ona, ale aby se to vyvážilo, musely se na druhou stranu posadit hned dvě dívky. Často se jí kvůli tomu děti smály nebo byla během školního věku šikanovaná. Přestože však byla Ashleigh Laurence celý život větší a prostorově výraznější, vždycky se mohla chlubit hezkými rysy v obličeji.

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)


Předtím se jí podařilo zhubnout jen jednou. Vyzkoušela sice různé diety, ale vždycky to skončilo tak akorát selháním. Nikdy svou váhu dole moc dlouho neudržela. Protože za sebou měla jen samé neúspěchy, uvědomila si, že tudy cesta nepůjde.


ČTĚTE TAKÉ:

Velká proměna Katie Bold: Zhubla díky populární keto-dietě!
Záhadná ketóza: Skutečně pomáhá hubnout a neohrozí zdraví?
Konečně oblékla vysněné šaty! Dojemná proměna, během které dívka zhubla za rok 60 kg


Proto se rozhodla pro mnohem radikálnější řešení, a to podstoupit operaci žaludku, konkrétně zmenšení jeho objemu. Fotky na jejím Instagramu jsou pořízené osm měsíců od zákroku. Zatím se jí podařilo shodit 40 kilogramů, a to je velký úspěch i přesto, že k získání vysněné postavy ji čeká ještě dlouhá cesta.

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)


Je totiž známé, že samotná operace žaludku nestačí. I Ashleigh se musela zaměřit na to, aby její strava začala být vyvážená. Ke zvýšení efektivnosti změny jejího životního přijala fakt, že nejí zdravě jen kvůli hubnutí, ale celkově proto, aby se cítila ve svém těle lépe.

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)


Bylo samozřejmě nezbytné, aby dívka také začala cvičit. Prvním krokem bylo přehodnotit svůj postoj k pohybu. Pravidelný trénink začala místo nenávisti milovat, našla si k tomu kladný vztah. Jinak by si chození do tělocvičny velmi brzy znechutila a celá operace by byla marná.

 

Ashleigh
(Foto: Instagram)


Přestože ještě není v cíli, který si stanovila, a její tělo ještě není úplně zformované, už takhle je se svou postavou spokojená. Dokáže na sobě vnímat každou malou změnu a být na ni hrdá. Vzkazuje ostatním, že pokud hubnete, musíte být spokojené s výsledky v každé fázi, i když to ještě není tak dokonalé. Hlavně si podle Ashleigh nesmíte říkat, že budete šťastné, až shodíte všechny kila na tu váhu, kterou jste si na začátku stanovily. Nejde o to být šťastné, ale šťastnější. To, že chcete neustále zlepšovat svůj vzhled, je jen důkazem toho, že si vážíte samy sebe.


Tak sledujte, jak se bude Ashleigh ještě měnit a držte jí palce.1 hlasů
Vaše hodnocení