Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když Kassidy Riekens porodila svou dceru, bylo jí jasné, že potřebuje změnit i svůj životní styl. Přestože jí bylo teprve něco přes dvacet let, cítila se ve svém vlastním těle nepříjemně, unaveně a dokonce staře. Chtěla však sloužit svému dítěti j...

Nevnímejte změnu jídelníčku jako dietu, radí kdysi obézní Kassidy

Kassidy
zdroj: Instagram Kassidy
aktualizováno 15.05.2019, 00:00 | 15.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Když Kassidy Riekens porodila svou dceru, bylo jí jasné, že potřebuje změnit i svůj životní styl. Přestože jí bylo teprve něco přes dvacet let, cítila se ve svém vlastním těle nepříjemně, unaveně a dokonce staře. Chtěla však sloužit svému dítěti jako dobrý příklad.

Před těhotenstvím jedla Kassidy jen samé nezdravé potraviny a také hodně pila a kouřila. Věděla sice, že to pro ni není dobré, nenašla ale dostatečnou sílu ke změně. V průběhu očekávání miminka vážila nejdřív 90 kilogramů, časem ale přibrala dalších 60 kilo.

 

Kassidy
(Foto: Instagram)


Zhubla více než 45 kilo


Po porodu však chtěla konečně převzít kontrolu nad svým životem a stát se tou nejlepší matkou, jakou by mohla být. Už se nemohla dál vymlouvat jako doposud, a tak začala u stravy. Ze všeho nejdřív začala dodržovat pitný režim a pít co nejvíce vody, kromě toho se víc zabývala kvalitou jídla a třikrát až pětkrát týdně chodila na kardio cvičení.

 

Kassidy
(Foto: Instagram)


Svůj nový, zdravější způsob stravování se však snažila nevnímat jako dietu, ale jako něco, co dělala celý život, nic nového.

 

Kassidy
(Foto: Instagram)

 

Kassidy
(Foto: Instagram)


Kassidy totiž věří tomu, že když budete chápat změnu jídelníčku jako dietu, tak rozhodně neuspějete. Klíč je v tom začít vnímat nový životní styl jako něco, co je součástí běžného dne.

 

Kassidy
(Foto: Instagram)

 

I sport nyní bere žena jako aktivitu podobnou čištění zubů, jedná se o samozřejmost. Jde vlastně o to přeprogramovat svou mysl pro to, abyste se staly svými zdravějšími já.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze?
PROMĚNA: Zhubnout za rok více než 50 kilo? Tato žena to zvládla a ještě mnohem víc!
PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!


Dnes si Kassidy každou neděli večer připravuje jídlo pro následující dny. Díky tomu může dobře kontrolovat svůj denní příjem, kolik je v potravě tuků a kalorií. Nepřizpůsobuje se chuti jídla, ale tomu, kolik je v něm živin.

 

Kassidy
(Foto: Instagram)

 

Kassidy
(Foto: Instagram)


Podle ženy je potřeba vědět, co do těla dostáváte. A úplnou kontrolu nad tím budete mít jen tehdy, když si ho budete připravovat samy a přestanete chodit do restaurací a fastfoodů, nebo to alespoň omezíte.

 

Kassidy
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení