Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nacvičila proto, aby zhubla, ale byl to pro ni způsob, jak se vyrovnat s psychickými i zdravotními potížemi.

PROMĚNA: Mladá maminka Brittany nezhubla jen 49 kilo, zbavila se i úporné deprese

Brittany
zdroj: Instagram Brittany
aktualizováno 07.08.2019, 11:08 | 07.08.2019, 11:08 | Krásná.cz

Nacvičila proto, aby zhubla, ale byl to pro ni způsob, jak se vyrovnat s psychickými i zdravotními potížemi.

Tato mladá žena začala cvičit především kvůli tomu, že se potřebovala nějak dostat z poporodních depresí. Nakonec ale Brittany Greenslitová zhubla 49 kilo a dokázala uběhnout čtyři půlmaratony!

 

Brittany
(Foto: Instagram)


Váhy 108 kilo dosáhla v době, kdy v pouhých 21 letech čekala své první dítě. Brittany však tvrdí, že za její přibrání nemohlo těhotenství, ale výběr nekvalitních potravin, přejídání se a nedostatek pohybu. Co ji přimělo ke změně? Její syn se musel narodit císařským řezem a žena pak čelila mnoha zdravotním komplikacím, které ji uváděly do depresí.

 

Brittany
(Foto: Instagram)


Po zákroku potřebovala jít ještě na korektivní operaci, doktor jí však odmítl dát doporučení. Její jizva zůstala po operaci otevřená, a když se to ani po osmi měsících nevyléčilo, tak se stejně musela vrátit do nemocnice, kde mohla konečně podstoupit další zákrok. Těmto komplikacím se mohlo předejít, kdyby dal doktor Brittany doporučení už dřív.

 

Brittany
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!
ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?
PROMĚNA: Randi zhubla 36 kilo bez hladovek a omezení


Dlouho pak zůstala zmatená, cítila se jako bezbranné dítě, které právě porodilo svoje dítě a důvěřovalo přitom svému lékaři, který ji však zklamal. Vyrovnat se s tím jí pomohlo právě cvičení, i když šlo zpočátku jen o chůzi, Pilates a jógu.

 

Brittany
(Foto: Instagram)


Byl to pro ni útěk z těžkých chvil, které by měly být paradoxně nejradostnějšími chvílemi života. Ještě víc začala cvičit poté, co jí doktor schválil věnovat se i náročnějším cvikům. Nyní se Brittany nebojí prohlásit, že jí cvičení zachránilo život. Po každém tréninku byla sice celá rozbolavělá, zároveň už se ale těšila, až bude zase zvedat váhy.

 

Brittany
(Foto: Instagram)


Do své každodenní cvičební rutiny přidala postupem času běh, kterému se věnovala, dokud ve svých 24 znovu neotěhotněla. Pak ji příliš bolela záda na to, aby běhala, některé cviky ale dělala i nadále a dokonce občas na chvíli zašla na běžecký pás. Protože byla aktivní a zdravá, po druhém císařském řezu se rychle vzpamatovala a po dvou týdnech od porodu mohla znovu začít cvičit. Když zanedlouho zkusila půlmaratón, ve své věkové kategorii se umístila na druhém místě.

 

Brittany
(Foto: Instagram)


Dnes je ráda, že může být pozitivním vzorem pro své děti a zvládne s nimi udržet krok. Dřív měla nadváhu a malou sebeúctu, nyní je zdravou a sebevědomou matkou dvou dětí.0 hlasů
Vaše hodnocení