Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Roztroušená skleróza, částečná slepota, potíže s početím. To jsou věci, kterým musela Katie v relativně nízkém věku čelit. Ona se však nesesypala, naopak ji to nakoplo k tomu, aby radikálně změnila svůj vzhled i myšlení. Věděla totiž, že si musí u...

PROMĚNA: Počínající roztroušená skleróza donutila Katie zhubnout přes 60 kilo!

katie
zdroj: Instagram katie
aktualizováno 17.07.2019, 00:00 | 17.07.2019, 00:00 | Krásná.cz

Roztroušená skleróza, částečná slepota, potíže s početím. To jsou věci, kterým musela Katie v relativně nízkém věku čelit. Ona se však nesesypala, naopak ji to nakoplo k tomu, aby radikálně změnila svůj vzhled i myšlení. Věděla totiž, že si musí užívat život, dokud může.

Katie Bolden trpěla nejen těžkými úzkostmi a depresemi, ale také nadváhou, která stoupla až na 127 kilogramů. Dívka se tak ocitla ve velmi těžké situaci, kterou by nikomu nepřála. Přiznává, že úplně všechno už na sobě nenáviděla. To ale nebylo všechno, co ji mělo potkat.

 

katie
(Foto: Instagram)


Ve svých 26 letech se totiž dozvěděla, že trpí syndromem polycystických vaječníků a bude tak mít problém s početím dítěte. To byla strašná zpráva pro dívku, která už odmalička toužila založit rodinu a mít děti. Ke všem potížím přibyla částečná slepota a aby toho nebylo málo, tak také podle lékařů směřovala k počáteční fázi roztroušené sklerózy!

 

katie
(Foto: Instagram)


To s ní však pohnulo, uvědomila si, že doteď v podstatě mrhala svým životem a je načase něco dělat. Došlo jí, že celý svůj život doopravdy nežila, ale pouze existovala. Do té doby se stravovala hlavně pizzou a hranolky, především proto, že to pro ni bylo nejpohodlnější. Občas sice zkusila držet dietu, žádná však nezabírala.

 

katie
(Foto: Instagram)


Od této chvíle si však dávala pozor na všechno, co snědla a zapisovala si to do aplikace MyFitnessPal, kde si také počítala kalorie. Hlídala si, aby jedla bílkoviny a postupně omezila také rychlé občerstvení. Nejtěžší pro ni byl první týden, pořád měla hlad a honila ji mlsná.

 

katie
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

DOKONALÁ PROMĚNA: Nechtěla být na svatbě jako koule, tak na sobě začala makat
ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?
Žila jenom na žvýkačkách a perlivé vodě! Příběh, který ti vyhrkne slzy do očí


Katie začala dělat také turistiku, plavat, lyžovat a věnovala se i vzpírání. Po delší době už viděla první výsledky a to ji drželo, aby nepolevila. Nejvíc zhubla v počátečních pár měsících, po třech a půl letech od zlomového okamžiku už bylo pryč 68 kilo a žena dokonce porodila dceru. Není to ale tak, že by zhubla až díky porodu, 35 kilo se zbavila ještě předtím a pracovat na sobě zase začala necelý půl rok po něm.

 

katie
(Foto: Instagram)


Když se zpětně ohlédne na to, co všechno zvládla, skoro se jí tomu ani nechce věřit. Dřív se v ní všechno sevřelo, jen když měla vyjít ven mezi lidi. Během celkem krátké doby se tak neskutečně posunula nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.

 

katie
(Foto: Instagram)
 


Hodně jí pomohlo i sdílení na Instagramu a podpora cizích lidí. Nyní je Katie fitness blogerkou a stará se také o svou dcerku. Tam, kde je dnes, se dostala bez jakýchkoli triků, jen zdravou stravou a poctivým cvičením. Kromě všech dalších úspěchů také vyhrála soutěž v bodybuildingu, skutečně se tak postavila svému osudu.

 

katie
(Foto: Instagram)


Poloviční slepota a syndrom polycystických vaječníků díky ztrátě váhy ustoupily, roztroušená skleróza však jednou udeří. V tom okamžiku však bude Katie alespoň moct říct, že žila a žije naplno.

 

katie
(Foto: Instagram)2 hlasů
Vaše hodnocení