Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Randi Vasquez byla vždycky baculka, nikdy jí to však neubíralo na sebedůvěře. I s nadváhou se uměla cítit sama sebou, nebála se nosit dvoudílné plavky ani módní oblečení. Sice se při pohledu do zrcadla necítila úplně spokojeně, nedovolila však, ab...

PROMĚNA: Randi zhubla 36 kilo bez hladovek a omezení

randi
zdroj: Instagram randi
aktualizováno 19.06.2019, 00:00 | 19.06.2019, 00:00 | Krásná.cz

Randi Vasquez byla vždycky baculka, nikdy jí to však neubíralo na sebedůvěře. I s nadváhou se uměla cítit sama sebou, nebála se nosit dvoudílné plavky ani módní oblečení. Sice se při pohledu do zrcadla necítila úplně spokojeně, nedovolila však, aby to jakkoliv ovlivňovalo její náladu.

Když však nyní sedmadvacetiletá dívka dodělala vysokou školu, dostala existenciální krizi. Nemohla si najít práci a měla problémy najít svůj životní směr. Každý víkend obědvala s přáteli smažené kuře a vafle a podobně kalorické bylo skoro každé jídlo, které si tehdy dopřála. Denně se například stravovala ve fast foodech.

 

randi
(Foto: Instagram)


A tak se stávala pořád těžší a těžší a najednou také začalo klesat její sebevědomí. Randi neměla žádnou motivaci cokoliv dělat a uvědomila si, že tímto tempem bude její život akorát čím dál tím horší.

 

randi
(Foto: Instagram)

 

Navíc pracovala jako svatební fotografka a když se jeden pár bral na kopci, tak s nimi cestou nahoru vůbec nemohla udržet tempo. Cítila se tak trochu mimo, v rozpacích a vyčerpaná a právě to pro ni byl ten zlomový moment. Rozhodla se zhubnout, ale tím způsobem, že ve svém životě udělá malé změny místo velkých skoků jako jsou drastické diety nebo operace žaludku.

 

randi
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Mary se kvůli váze nevešla do šatů, které chtěla. A tak zhubla 61 kilo!
ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?
PROMĚNA: Zhubnutím pomůžete hlavně vaší psychice, říká kdysi stokilová Brianna

 

Začala chodit do místního sportovního centra. Nejdřív ho navštěvovala dvakrát týdně a díky tomu už za pět nebo šest měsíců shodila přibližně 9 kilo. Jen tím, že občas zašla do posilovny!

 

randi
(Foto: Instagram)


Časem začala cvičit také podle BBG (bikiny body guide) tréninkového programu. S ním se zpevníte a přestože naberete svalovou hmotu, stále zůstanete štíhlé a tělo se vám správně vytvaruje. Randi si pořídila knihu, která se tomuto stylu hubnutí věnuje a kterou napsala Australanka Kayla Itsines. Už během dalších pár týdnů se tak začalo dívčino tělo měnit a to jí přinášelo motivaci i nadále.

 

randi
(Foto: Instagram)


Randi si také začala víc vařit a přestože se snažila snížit spotřebu sacharidů, nechtěla se příliš omezovat a úplně se vzdát fast foodů.

 

randi
(Foto: Instagram)

 

Původně své výsledky také neplánovala vystavovat na Instagramu, styděla se totiž ukázat ostatním, jak moc po dodělání školy přibrala. Po zveřejnění první fotky se však všechno změnilo a ona zjistila, že jí sdílení jejího příběhu s ostatními velmi pomáhá. Nyní se cítí skvěle, když si uvědomí, jak moc se dokázala změnit k lepšímu. Ztráta váhy jí dodala energii i do všech dalších oblastí života.

 

randi
(Foto: Instagram)

 

Tím, že postupně dosahovala malých vítězství, se jí časem podařilo zhubnout až na svou vysněnou váhu. Shodit 36 kilo byl její cíl. Povedlo se jí to v roce 2017 a od té doby už zbývá váhu hlavně udržet a vyhnout se jo-jo efektu. Jejím dalším úspěchem byla účast na běhu půlmaratonu, kam se přihlásila a kde se vůbec neumístila špatně.0 hlasů
Vaše hodnocení