Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mnoho žen sdílí své úspěchy v hubnutí na Instagramu. Zůstávají díky tomu motivované. Když totiž sdílí fotky před zhubnutím a po něm, tak vidí, jak dlouhou cestu ušly. Také se jim dostává skrz Instagram nebo Facebook spousta podpory od ostatních. Z...

PROMĚNA: Tato žena zhubla 38 kilo! Jak jí v tom pomohl Instagram?

Kerry
zdroj: Instagram Kerry
aktualizováno 06.11.2019, 00:00 | 06.11.2019, 00:00 | Krásná.cz

Mnoho žen sdílí své úspěchy v hubnutí na Instagramu. Zůstávají díky tomu motivované. Když totiž sdílí fotky před zhubnutím a po něm, tak vidí, jak dlouhou cestu ušly. Také se jim dostává skrz Instagram nebo Facebook spousta podpory od ostatních. Zároveň mohou jít dobrým příkladem pro další dívky, které by rády shodily několik desítek kilo.

Své o tom ví i Kerry Swift. Když se rozhodla zhubnout, obrátila se na sociální média. Začala dokumentovat všechno, co snědla a sdílela to na svém instagramovem profilu. Ten se pro ni stal takovým potravinovým deníkem, díky kterému se cítila zodpovědně a dávala si větší pozor na to, co jí. Kromě pozitivní zpětné vazby získala od svých sledujících i dalších influencerů spoustu receptů, které použila.

 

Kerry
(Foto: Instagram)


Několikrát se cítila v pokušení ustoupit od svého plánu jíst co nejzdravěji. Pak si ale vždycky vzpomněla na své followery a nakonec si uvařila něco výživného. Během své cesty za lepším životním stylem a hezčí postavou Kerry získala přibližně 24 tisíc fanoušků. Pro ně je tato žena inspirací a mnoho jejích sledujících neváhá vyzkoušet recepty, které Kerry doporučuje.

 

Kerry
(Foto: Instagram)


Kerry během hubnutí nedržela žádné drastické diety, vyvážený jídelníček pro ni byl zásadní. Jíst dietně je někdy těžké, lidské tělo totiž potřebuje přísun dostatečného množství živin. Zvlášť pokud se zrovna nacházíte ve stresu nebo emočním vypětí. Spousta lidí také nemůže držet dietu, protože je to časově náročné. Od chvíle, kdy se Kerry rozhodla zhubnout, se snaží zásady zdravého stravování neporušovat. A vyplatilo se jí to, po shození téměř 40 kilo se začala cítit mnohem sebevědoměji. Nyní může nosit, cokoliv se jí zachce a mezi ostatními lidmi už se necítí špatně.

 

Kerry
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Stačilo pouze 90 DNŮ k tomu, aby se z oplácané holky stala štíhlá laňka! BEZ CVIČENÍ
PROMĚNA: Brie zhubla 36 kilo až díky ketodietě! Své staré já teď nepoznává
PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!


Pamatujte ale na to, že to, co pomohlo zhubnout této dívce, nemusí fungovat u vás. Pokud hubnete, tak si nezapomínejte opakovat důvod, proč to děláte. Je to opravdu správné rozhodnutí, které změní váš život k lepšímu? A neohrozíte tím svůj zdravotní stav? Jestliže například trpíte poruchou příjmu potravy, poraďte se nejdřív se svým lékařem, zda je rozumné radikálně měnit svou váhu. Stanovte si cíle, které můžete splnit a příliš se hubnutím nestresujte. Také hodně spěte, abyste se kvůli úbytku kil necítily unaveně. Zkrátka se samy k sobě chovejte co nejlépe!

 

Kerry
(Foto: Instagram)


Zveřejňovat to, co jíte, na Instagramu, může být samozřejmě dobrým nápadem, jak od hubnutí neupustit. Některé dívky by si však kvůli tomu mohly připadat pod tlakem, což by mělo spíš negativní dopad. Hubnutí navíc není jen o stravování, musíte při něm zohlednit také mnoho dalších aspektů. Jakou roli hraje ve vaší váze genetika? Máte dostatek pohybu? A jaký vliv má na vaši váhu prostředí, ve kterém pobýváte?

 

Kerry
(Foto: Instagram)


Jestliže se vám nechce sdílet svůj příběh vedoucí k vysněné postavě na Instagramu, podporu instagramových sledujících vám nahradí i kamarádka, která bude hubnout s vámi. Není lepší motivace než se vzájemně povzbuzovat. Dobře fungují také aplikace, kam si můžete zapisovat, co jste každý den jedly. To pomůže vyvarovat se toho, abyste se přejídaly kvůli nudě, a vyhnete se také takzvanému emočnímu stravování. Lépe si všimnete toho, proč se někdy přejídáte a své návyky změníte snadněji.0 hlasů
Vaše hodnocení