Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mladá zdravotní sestra zhubla 31 kilo, aby se stala vzorem pro své pacienty. Také si ujasnila si, čemu by se chtěla v životě věnovat.

PROMĚNA: Toxický vztah dohnal Megan až k obezitě. Dnes je z ní opět křehká blondýnka!

Megan
zdroj: Instagram Megan
aktualizováno 14.08.2019, 00:00 | 14.08.2019, 00:00 | Krásná.cz

Mladá zdravotní sestra zhubla 31 kilo, aby se stala vzorem pro své pacienty. Také si ujasnila si, čemu by se chtěla v životě věnovat.

Šestadvacetiletá Megan McGee začala přibírat na váze, když prožívala ne zrovna ideální vztah. Během té doby se vzdala všech aktivit, které dřív dělala. Například se nevídala s přáteli nebo vůbec nechodila do posilovny, úplně se izolovala od světa.

 

Megan
(Foto: Instagram)


Když po dlouhé době znovu navázala kontakt s přáteli, došlo jí, jak moc je obézní. Nechtělo se jí jít ven, protože nebyla spokojená se svým vzhledem a každé nakupování oblečení skončilo pláčem. Trpěla velmi nízkým sebevědomím, byla nešťastná a přišlo jí, že nemá vůbec žádnou hodnotu.

 

Megan
(Foto: Instagram)


Co ji nakonec motivovalo k tomu, aby se sebou něco udělala? Když se stala zdravotní sestrou, chtěla být nejzdravější verzí sebe samotné. Uvědomila si, že nemůže nabádat své pacienty ke zdravému životnímu stylu, když ho sama nevede. Rozhodla se proto zkusit hubnoucí program.

 

Megan
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Naomi si kompenzovala problémy ve vztazích jídlem. Pak zhubla 68 kilo!
Velká proměna Katie Bold: Zhubla díky populární keto-dietě!
Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze?


Říkala si, že všechen čas, který tráví nenáviděním sebe samotné, vloží do změny a vybuduje si život, se kterým bude spokojená. Místo toho, aby se pořád jen kritizovala, musela začít něco dělat. Nejdřív přestala jíst jídla s vysokým počtem kalorií a postupem času došlo i na pohyb.

 

Megan
(Foto: Instagram)

 

Megan
(Foto: Instagram)


Nyní se stravuje pravidelně a každý večer si sama udělá zdravou večeři. Jí podobná jídla jako předtím, naučila se je však dělat tak, aby byly mnohem zdravější. Konzumuje třeba jen libové maso a omáčky si dokáže vyrobit sama. Dokonce jí víc než dříve a nikdy se necítí hladová nebo nespokojená.

 

Megan
(Foto: Instagram)


Také opět zamířila do tělocvičny. Když zhubla, stala se z ní mnohem aktivnější dívka. Cvičení ji baví, a coby zdravotní sestra má konečně mnohem víc energie. Stejně tak je i duševně silnější než kdy jindy. Fyzické změny sice byly skvělé, ty psychické jí ale pomohly mnohem víc, než by si kdy dokázala představit. Hubnutí bere jako obraz zdravějšího stavu mysli.

 

Megan
(Foto: Instagram)


Změnily se také její touhy a přání, čeho by v životě ráda dosáhla. Už není pasivní, naopak chce do budoucna hodně cestovat a využít svou profesi k tomu, aby mohla co nejvíc pomáhat lidem a vidět při tom různé části světa.

 

Megan
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení