Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dvaceti pěti letá Katy Parry dosáhla až k váze 115 kg. Neměla přítele, ve škole ji šikanovali a vyhýbala se svým přátelům, protože se s nimi neustále srovnávala. Tvrdou prací a zdravou stravou dokázala zhubnout neuvěřitelných 40 kg. Jaká byla její...

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí

Katy Parry
zdroj: Instagram Katy Parry
aktualizováno 07.11.2018, 00:00 | 07.11.2018, 00:00 | Krásná.cz

Dvaceti pěti letá Katy Parry dosáhla až k váze 115 kg. Neměla přítele, ve škole ji šikanovali a vyhýbala se svým přátelům, protože se s nimi neustále srovnávala. Tvrdou prací a zdravou stravou dokázala zhubnout neuvěřitelných 40 kg. Jaká byla její cesta?

Katy přiznává, že si za svou obezitu mohla sama. "Byla to kombinace mé lenosti, věčného sezení za počítačem a nezdravé stravy, " říká. V té době si oblíbila především fastfoody s čínským jídlem a čtyřikrát až pětkrát týdně navštěvovala stánek blízko své školy, ze kterého si domů odnášela oblíbené dobroty.

 

Katy Parry
(Foto: Instagram)

 

"Byla jsem hrozně líná, cvičení mě vůbec nezajímalo a hodiny tělocviku pro mě byly utrpením." V té době by asi nikoho nenapadlo, že se Katy za pár měsíců bude chtít stát fitness trenérkou.

 

Katy Parry
(Foto: Instagram)

 

Ze začátku jí její postava nevadila a svou váhu neřešila. Zlom nastal, když si uvědomila, že všechny její spolužačky mají kluka a o ni nikdo nemá zájem. Ve škole se jí vysmívaly, nechodila ven a byla osamělá. Rozhodla se, že se chce cítit dobře a začala na sobě tvrdě makat.

 

Katy Parry
(Foto: Instagram)

 

Zaplatila si osobního trenéra a poctivě cvičila čtyřikrát až pětkrát týdně. Začala pracovat jako prodavačka a celý den v práci stála na nohou. Z jídelníčku vyřadila milovaná čínská jídla a zbavila se večerního pojídání čokolády. Když viděla, že se její snaha zúročuje, velmi ji to motivovalo a dokázala zhubnout neuvěřitelných 40 kg.

 

Katy Parry
(Foto: Instagram)

 

Ukázka aktuálního jídelníčku:


Snídaně: Ovesná kaše

Svačinka: Proteinové palačinky

Oběd: Tuňák s rýží a zeleninou

Svačinka: Hrst popcornu

Večeře: Sójové maso, zelenina a brambory

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velká inspirace! Dívka se vypořádala s dětskou baculatostí i anorexií. Co radí ostatním?

Zhubla 83 kg, a přesto její tělo nevypadá jako ze žurnálu! S čím dívka bojuje?

Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav

Katy říká, že se odmítá měřit a vážit. Své úspěchy sleduje pouze podle toho, jak jí sedí oblečení. "Je to jen číslo, které vás zbytečně stresuje. V minulosti jsem byla doslova posedlá neustálým vážením a měřením, a tak jsem s tím raději přestala."

 

Katy Parry
(Foto: Instagram)

 

"Fitness se stalo mojí vášní a ráda bych s hubnutím pomohla i ostatním, kteří si nevěří a bojí se, že zhubnout prostě nedokážou. Když to chcete, dokážete to!"0 hlasů
Vaše hodnocení