Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Justine McCabe samu sebe označuje jako přeživší snad všeho špatného, co se jí jen mohlo přihodit. Ztratila jednoho rodiče, přežila sebevraždu, v dospívání otěhotněla, její život zkrátka probíhal absolutně neplánovaně. Se svým zármutkem se vyrovnáv...

PROMĚNA: Zhubnout za rok více než 50 kilo? Tato žena to zvládla a ještě mnohem víc!

Justine
zdroj: Instagram Justine
aktualizováno 27.03.2019, 00:07 | 27.03.2019, 00:07 | Krásná.cz

Justine McCabe samu sebe označuje jako přeživší snad všeho špatného, co se jí jen mohlo přihodit. Ztratila jednoho rodiče, přežila sebevraždu, v dospívání otěhotněla, její život zkrátka probíhal absolutně neplánovaně. Se svým zármutkem se vyrovnávala tak, že se odvrátila od přátel i zbytku rodiny a obrátila k jídlu. Sama svůj toxický vztah k němu označila za emocionální přejídání.

V jídle však Justine nenašla tu útěchu či odpovědi, které hledala. Naopak nad sebou cítila ještě větší lítost a zodpovědnost za to, že se stala velmi obézní.

 

Justine
(Foto: Instagram)

 

Mučení vlastního těla přílišným příjmem jídla jí žádné problémy nevyřešilo. I když si to uvědomovala, tak trvalo dalších několik měsíců, během kterých se dostala až na váhu 136 kilogramů, než se rozhodla pro změnu.

 

Justine
(Foto: Instagram)


Stále však necítila žádnou lásku k životu nebo touhu existovat. Denně se musela extrémně přemáhat, jen aby vstala z postele. Stejně tak se musela začít neustále přesvědčovat, že je potřeba pohnout se někam kupředu.

 

Justine
(Foto: Instagram)

 

Cítila se úplně ztracená, chtěla však najít štěstí, a tak hledala důvody, proč všechno špatné překonat a začít znovu.

 

Justine
(Foto: Instagram)


Už žádnou pizzu!


Našla si aktivity, do kterých by mohla vložit svou energii. Začala chodit do tělocvičny a lépe jíst. Dříve snídala vafle, vyměnila je však za vajíčka. Místo pizzy teď obědvá nejčastěji kuře se zdravou přílohou a k večeři si dá rýži s brokolicí.

 

Justine
(Foto: Instagram)

 

Udělala velkou změnu vzhledem k tomu, že předtím během večeře spořádala tři porce smaženého jídla. Jak sama řekla, stravovala se tenkrát hlavně rychle a pohodlně.

 

Justine
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Ve škole se jí za jejích 115 kg posmívali. Nyní nosí o pět čísel menší šaty a její postavu jí mnohé závidí
PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!
PROMĚNA: Nevzdala se čokolády a přesto zhubla!


Každý den udělat něco, co vám nahání strach


Aby se naučila čelit problémům, stanovila si také různé dobrodružné výzvy, které musela překonat. A tak třeba vylezla až na vrchol Eiffelovy věže nebo vyzkoušela parašutismus.

 

Justine
(Foto: Instagram)


Nyní Justine učí ostatní, že není nic, co by člověk nemohl dělat nebo mít, pokud opravdu chce. Hlavní je žít bez sebelítosti a obav a nikdy se nevzdávat ani po více životních pádech. Každý člověk má totiž před sebou cestu, kterou musí projít. Za tu největší výzvu v životě považuje osobu, kterou vidí, když se podívá do zrcadla.

 

Justine
(Foto: Instagram)


Žena radí ostatním, aby se pravidelně radovali z maličkostí a nezapomínali se starat sami o sebe. Často, nejlépe každý den, byste také měli udělat něco, co vám nahání strach. To vás totiž posílí a budete na sebe hrdé. Důležité je také podílet se se svými smutky s ostatními nebo přinejmenším sdílet svou aktuální náladu na sociálních sítích. Také u ní hrál totiž Instagram důležitou roli v tom stát se lepší osobou.

 

Justine
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení