Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Hlavní motivací zhubnout je pro mnoho dívek získání vysněné postavy. Ty z nich, které měly s nadváhou opravdu problém, si však po ztrátě obezity uvědomí, že nejde ani tak o fyzický vzhled jako o psychický pocit. To byl i případ Brianny. Pochopila,...

PROMĚNA: Zhubnutím pomůžete hlavně vaší psychice, říká kdysi stokilová Brianna

brianna bernard
zdroj: Instagram brianna bernard
aktualizováno 10.04.2019, 00:00 | 10.04.2019, 00:00 | doma.cz

Hlavní motivací zhubnout je pro mnoho dívek získání vysněné postavy. Ty z nich, které měly s nadváhou opravdu problém, si však po ztrátě obezity uvědomí, že nejde ani tak o fyzický vzhled jako o psychický pocit. To byl i případ Brianny. Pochopila, že hezké tělo je jen bonus k tomu, jak se v něm cítíte.

Když Brianna Bernard otěhotněla, tak přibrala přes 31 kilo a po porodu vážila až 111 kilogramů. Nejdřív si myslela, že se jí podaří zhubnout relativně rychle, ale nakonec jí tato váha zůstala ještě celý další rok.

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)


Nebyl čas


Přestala se cítit sama sebou, ale nebylo to jen kvůli nadváze. Stala se matkou na plný úvazek a péčí o syna byla natolik zaneprázdněná, že zapomínala pečovat i o svůj vzhled. Celý její život se točil jen kolem dítěte a na sebe a svůj zevnějšek neměla vůbec žádný čas ani pomyšlení.

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)


Když si uvědomila, že se sebou musí něco dělat a změnit svůj aktuální stav, rozhodla se vyzkoušet mnoho hubnoucích metod. Žádná z nich ale úplně nezabrala, a tak si Brianna předsevzala vyzkoušet tělocvičnu. Inspirovala se od své známé, která takto efektivně zhubla.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Záhadná ketóza: Skutečně pomáhá hubnout a neohrozí zdraví?
TEST: Pohyb nebo dieta?
Pět základních pravidel zdravé diety


Žena tam začala cvičit dvakrát až třikrát týdně, mimo jiné trénovala i box a vzpírání. Samozřejmě musela změnit také svůj způsob stravování, aby její snaha vůbec měla smysl.

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)


Zhubla 49 kilo


Pouze o rok později ztratila téměř padesát kilo své původní váhy a začala se věnovat powerliftingu neboli silovému trojboji. To je náročný silový sport, jehož základem jsou tři sportovní disciplíny. Člověk k tomu potřebuje mít opravdovou fyzičku.
Úplně jinak se teď Brianna cítí v mnoha ohledech. Je zřejmé, že se změnila fyzicky. V tom ale nevidí hlavní změnu, přestože její postava byla prvotním důvodem ke cvičení. Nejdůležitější posun totiž vnímá ve své hlavě.

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)


Když dokázala tolik kilo v tak krátké době zhubnout a ještě k tomu se stát úspěšnou účastnicí v powerliftingu, tak už zvládne úplně cokoliv. A pokud by měla pocit, že ne, stačí se podívat do nedávné minulosti. Ušla opravdu dlouhou cestu, než aby sama sobě nevěřila.

 

brianna bernard
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení