Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné tělo je milované a šťastné tělo, říká Jenna Kutcher, instagramerka a motivační koučka. Sebeláska a zdravé sebevědomí jsou jejím receptem na to, jak získat srdce jakéhokoli muže, i když vás trápí nedokonalosti.

Pro tloušťku ji šikanovali! Neuvěřte, na co baculka sbalila sexy borce, kterého jí teď závidí

Jenna Kutcher - 4
zdroj: Instagram Jenna Kutcher - 4
aktualizováno 01.08.2018, 00:00 | 01.08.2018, 00:00 | Krásná.cz

Krásné tělo je milované a šťastné tělo, říká Jenna Kutcher, instagramerka a motivační koučka. Sebeláska a zdravé sebevědomí jsou jejím receptem na to, jak získat srdce jakéhokoli muže, i když vás trápí "nedokonalosti".

Její příběh je skutečně inspirující. Začíná už na základní škole, kde byla už od útlého věku šikanovaná za svá kila navíc, která k její postavě odjakživa patřila. Zprvu neškodné pošťuchování ze strany spolužáků později přerostlo v posedlost, kdy se Jenna v pubertě mnoha různými způsoby snažila zhubnout. Neúspěšně.

 

Jenna Kutcher - 2
(Foto: Instagram)


Celý kolotoč diet pro ni skončil až ve chvíli, kdy si připustila, že každá z nás je obdařena tak trochu jinou genetickou výbavou, že všechny nemůžeme být štíhlé a není to ani nutné. Rozhodla se, že přestane své tělo nenávidět a zkrátka a jednoduše ho přijme - takové, jaké je. A tak ho začala milovat. Zpočátku to pro ni rozhodně nebylo jednoduché, zejména kvůli neustálým narážkám ze svého okolí, ale naučila se to, a od té doby cítila silnou povinnost se o své zkušenosti dělit i s ostatními dívkami, které trápí podobný problém.

 

Jenna Kutcher - 3
(Foto: Instagram)


Její příběh je ale zajímavý i z jiného důvodu. Před 11 lety na vysoké škole poznala svou spřízněnou duši - krásného, vysportovaného kluka se srdcem na pravém místě. Zkrátka "prince na bílém koni", o němž by si podle názoru ostatních mohla nechat jen zdát.

 

Jenna Kutcher - 4
(Foto: Instagram)


"Jak s ní můžeš být, vždyť je tlustá," slýchává občas její přítel. "Mnohem logičtější by bylo položit si otázku, jak mohu mít takové štěstí, že jsem skončil s dívkou, jako je Jenna," odpovídá zamilovaně. V žádném případě ji totiž nevidí jen jako baculku, ale jako krásného a inspirujícího člověka, který ho v mnoha ohledech dnes a denně posouvá dál.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proměna, která ti otevře oči! Proč dívka dobrovolně přibrala na váze?

Velká inspirace! Dívka se vypořádala s dětskou baculatostí i anorexií. Co radí ostatním?

Anorexie a kolotoč diet ji psychicky ničily: Nová image Demi Lovato inspiruje jistě i vás


Samotná Jenna přiznává, že kdyby neměla takové sebevědomí a nenaučila se mít ráda takovou, jaká je, nikdy by kritiku ze strany okolí neustála. I ona ve svém příteli vidí mnohonásobně více něž hezké tělo a pěknou tvářičku. "Jsme spřízněné duše, nejlepší přátelé. A na tom záleží," říká Jenna Kutcher.


Dívek s příběhem, který má Jenna, postupem času naštěstí přibývá. Pokud i vás trápí nějaké to kilo navíc, vzpomeňte si, že skutečná krása člověka vždycky vychází zevniř. A když se budete doopravdy milovat sama, může se do vás zamilovat kdokoli další.1 hlasů
Vaše hodnocení