Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Influencerka a make-up artistka Simone Anderson ze své proměny vytěžila co nejvíc to šlo. Založila si kanál na youtube a Instagramový účet, kde se svými fanoušky velmi detailně sdílí průběh její cesty za štíhlou a zdravou postavou.

PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty!

Simone Anderson - 5
zdroj: Instagram Simone Anderson - 5
aktualizováno 28.11.2018, 00:06 | 28.11.2018, 00:06 | Krásná.cz

Influencerka a make-up artistka Simone Anderson ze své proměny vytěžila co nejvíc to šlo. Založila si kanál na youtube a Instagramový účet, kde se svými fanoušky velmi detailně sdílí průběh její cesty za štíhlou a zdravou postavou.

Simone se proslavila především tím, že podstoupila chirurgický zákrok, tzv. plikaci žaludku, který spočívá ve zmenšení objemu žaludku. Ačkoliv pro ni operace byla velmi náročná po fyzické i psychické stránce, Simone zákroku nelituje, protože jí pomohl zhubnout 92 kg během jednoho roku. S neuvěřitelnými výsledky se pochlubila ve známé televizní show Tyry Banks, na svém youtube kanálu a Instagramovém účtu.

 

Simone Anderson - 4
(Foto: Instagram)

 

Po náročné operaci následovaly další procedury. Simone podstoupila odstraňování převislé kůže a plastickou operaci břicha i prsou.

 

Simone Anderson - 3
(Foto: Instagram)

 

K výrazné změně se odhodlala, když jí ručička na váze ukázala 169 kg. Neměla sice žádné zdravotní problémy, ale uvědomila si, že ji její obezita limituje v každodenním životě. "Bylo pro mě složité dokonce i vynést odpadky a v ten moment jsem si uvědomila, že s tím musím něco dělat."

 

Simone Anderson
(Foto: Instagram)

 

Influencerka je ve sdílení své cesty ke zdravému a krásnému tělu velmi otevřená. Ve svých videích detailně ukázala záběry třepající se převislé kůže a neváhala si sama ze sebe udělat legraci. Kůži se rozhodla nechat odstranit nejen z estetických důvodů, ale také proto, že jí dle jejích slov při cvičení a běžných úkonech způsobovala velkou bolest a zátěž.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PROMĚNA: Josie zhubla polovinu své váhy za pouhých 11 měsíců!

Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?

Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav

Se svými fanoušky sdílela i průběh desetihodinové operace - modelace hýždí brazilskou metodou, která spočívala v tom, že jí doktoři odebrali přebytečný tuk ze stehen a následně jej vstříkly do oblasti hýždí.

 

Simone Anderson - 1
(Foto: Instagram)

 

Na svém youtube kanálu barvitě popisuje, jak jí při operaci tekla krev, nemohla se šest dní sprchovat a dokonce i poradila, jak v pooperačním stádiu nejpohodlněji vykonat potřebu na toaletě.

 

Simone Anderson - 2
(Foto: Instagram)

 

Její sledující operaci hodnotí většinou kladně a Simone má na svém účtu tisíce pozitivních komentářů. Samozřejmě dostává i několik velmi hrubých a kritických zpráv, ze kterých si ovšem ona sama nic nedělá.

 

Jediné co jí dělá starosti je, že si je vědomá toho, že podobně odporné komentáře a zprávy dostávají na sociálních sítích i mladší dívky, které si s nimi neumí tak dobře poradit a zbytečně se trápí. Chtěla by, aby si lidé uvědomili, že to, že jsou schovaní doma za svým počítačem neznamená, že se můžou chovat hrubě a sprostě. Proti haterům bojuje tak, že na svých sociálních sítích zveřejňuje jejich jména a snaží se je zostudit.0 hlasů
Vaše hodnocení