Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je na čase detoxikovat organismus.

Skoncuj s podzimní únavou. Máme pro tebe čtyři triky

Únava
zdroj: Thinkstockphotos Únava
aktualizováno 25.10.2013, 00:00 | 25.10.2013, 00:00 | Krásná.cz/MyŽeny.sk

Je na čase detoxikovat organismus.

Proti podzimní únavě, špatné náladě i jako prevence chřipkových onemocnění skvěle funguje detoxikac e organismu. Rozjeď ji hned na čtyřech frontách.

 

Detoxikace zelenou kávou

 

Přes léto se v našem těle nahromadily škodlivé látky, proto je nejvyšší čas se jich zbavit. A nejlépe přírodní cestou. Zkus pití zelené kávy (zrnka kávovníku nebyly pražené, a tak jsou bohatší na antioxidanty).

 

Taková detoxikace těla je vhodná na začátku podzimu. Pomůže ti i během hubnutí. To podpoříš i pitím instantní zelené kávy s kokosem. Zelenou kávu i různé produkty z ní seženeš v bio prodejnách nebo na internetu.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Seznam se s detoxikační dietou
Troskou snadno a rychle, to ti udělá únavový syndrom
Nenech se převálcovat podzimní únavou
Zamaskuj únavu za pět minut

 

Správné stravování

 

Co to vlastně znamená? Jde o pravidelně rozdělenou stravu do 4-6 menších porcí, o polovinu menší večeři jako oběd, menší přísun sladkostí a výživné snídaně. Do jídelníčku přidej lehčí jídla, zeleninu, ovoce, ryby nebo kuřecí maso a uvidíš, jak svěže se začneš cítit.

 

 

Dodržování pitného režimu

 

Důležitý je přísun tekutin v dostatečném množství. Dospělý člověk by měl denně vypít 2,5-3 litry tekutin. Nejvhodnější je voda, minerálka, ale i ovocné a zeleninové šťávy, či zelený čaj bez cukru. Vyhni se slazeným nápojům.

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Jak se líčit, když máš chřipku?
Potřebuje naše tělo detox?
TESTUJEME: Konec s váčky a kruhy pod očima
Doma.cz: Jablečný detox: Rychlé hubnutí s okamžitými výsledky!

 

Pravidelné procházky

 

Čerstvý vzduch působí na organismus blahodárně. Procházky tě osvěží, dodají ti energii a hned se ti bude snadněji myslet a pracovat, ale i spát.13 hlasů
Vaše hodnocení