Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Se smrtí blízkého člověka se vyrovnává každý jinak a někdy dochází až k extrémům. Katie Lynne z Floridy začala nadměrně jíst proto, aby se vyrovnala s nečekaným odchodem své matky. Došlo to až do bodu, kdy začala vážit 130 kilogramů. Jak vypadala ...

Smutek ze smrti matky zaháněla přejídáním. Pak si řekla STOP

Katie Lynne
zdroj: Instagram Katie Lynne
aktualizováno 20.03.2019, 00:00 | 20.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Se smrtí blízkého člověka se vyrovnává každý jinak a někdy dochází až k extrémům. Katie Lynne z Floridy začala nadměrně jíst proto, aby se vyrovnala s nečekaným odchodem své matky. Došlo to až do bodu, kdy začala vážit 130 kilogramů. Jak vypadala a jak vypadá dnes?

Když její maminka zemřela při tragické nehodě, život se Katie obrátil naruby a úplně vymkl kontrole. Smutek zaháněla přejídáním se. Snadno se tak dostala až za hranici obezity.

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)


Protože Katie pracovala v nemocnici jako sestřička, běžně vídala lidi, kteří podstoupili operaci žaludku. Sama se proto rozhodla pro podobný zákrok, díky kterému se jí nakonec povedlo za rok zhubnout 63 kilogramů.

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)


Nemohla si však nechat udělat klasický žaludeční bypass, ale takzvaný sleeve gastrectomy. To je zákrok, který se dělá buď morbidně obézním pacientům, nebo těm, kteří nejsou schopni udržet dietní opatření spojená s bandáží žaludku.

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)

 

Tato procedura zmenší žaludek až na 15% původní velikosti odstraněním části žaludku podél jeho zakřivení. Žaludek pak vypadá jako takový rukáv, odtud také pochází název operace. Zákrok Katie symbolicky podstoupila na datum výročí smrti své matky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zhubnout jí pomohla operace žaludku. Víte, co ale opravdu obnáší plikace?
Štíhlá neznamená zdravá! Pozor na štíhlou obezitu
Kdysi byla Metráček, teď má milion followerů!


Po rychlém úbytku hmotnost jí zůstaly až dva kilogramy přebytečné kůže. Musela proto podstoupit abdominoplastiku. To je plastická operace, při které je odstraněna nadbytečná kůže na břiše, aby se stalo pevnějším a lépe tvarovaným. Proces trvá kolem dvou hodin a ještě celý následující měsíc se tělo hojí.

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)

 

Matka by na ni byla hrdá


Katie však zaznamenala radikální změnu nejen v oblasti břicha, výrazně se jí díky zhubnutí také zmenšil obličej nebo třeba ruce. Se svými fanoušky se na sociálních sítích podělila, že ještě dlouho své hubené prsty nemohla poznat a musela si na ně zvyknout.

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)

 

Katie Lynne
(Foto: Instagram)


Zatímco navenek se změnila k nepoznání, jinam se posunul i její psychický stav. Samu sebe vnímá jako dívku, které se teprve lehce po dvacítce učí milovat sama sebe. Její cesta k sebelásce byla opravdu dlouhá a hrbolatá. Uvědomuje si, v jak velké míře předtím vůbec doopravdy nežila. Celý život bojovala se svým vzhledem i duševním stavem, a teď se konečně poprvé za posledních několik let cítí být spokojená.0 hlasů
Vaše hodnocení