Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslíš si, že nedokážeš viditelně zhubnout za tři měsíce? Pak by ses rozhodně měla podívat na proměnu české blogerky, která si říká Annie Rockwell. Tahle holčina ukázala světu, že všechno jde, když se chce!

Stačilo pouze 90 DNŮ k tomu, aby se z oplácané holky stala štíhlá laňka! BEZ CVIČENÍ

Proměna
zdroj: Instagram Proměna
aktualizováno 18.10.2017, 10:51 | 18.10.2017, 00:51 | DyA

Myslíš si, že nedokážeš viditelně zhubnout za tři měsíce? Pak by ses rozhodně měla podívat na proměnu české blogerky, která si říká Annie Rockwell. Tahle holčina ukázala světu, že všechno jde, když se chce!

Snad všechnI víme, že hubnutí je běh na dlouhou trať. Viditelné výsledky se nedostaví během čtrnácti dnů, ale pozitivní zprávou je, že do tří měsíců tě možná nepozná ani vlastní rodina. Důkazem je proměna Annie Rockwell, která na Instagramu rozjela vlastní výzvu #90DaysAnnie. Světe div se, Annie se do hubnutí zakousla jako zarputilý pes, a po pouhých třech měsících dokázala nemožné.  

 

Annie Rockwell - 5
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Inspirace jako hrom! Za půl roku dokázala tato Češka zhubnout přes 20 kilo. Neuvěříš, jak její tělo vypadá dnes
Nový zaměstnavatel chtěl, aby zhubla! Mladá dívka uposlechla a díky jednoduchému triku se zbavila 25 kilogramů
Kvůli váze ji vyhodili z fronty na horskou dráhu, dnes je Jennifer štíhlá jako proutek. Neuvěříš, díky jaké metodě zhubla!

 

Annie Rockwell - 3
(Foto: Instagram)


Annie nenechala nic náhodě a během proměny se zaměřila především na svůj jídelníček, který si nechala sestavit výživovou poradkyní. "Mám dostatek ryb, rýže, zeleniny, ale samozřejmě i tuků ve formě másel, oříšků, avokáda apod. Nemusíte se bát, že budete jíst do konce života jen kombinaci rýže-kuře-brokolice. Verunka umí jídelníček vymyslet na způsoby, díky kterým se z toho stane váš životní styl, ne omezení a koule u nohy. Třeba mě tehdy napočítala do jídelníčku k večeři grilovaný hermelín," napsala Annie na svůj blog.

 

Annie Rockwell - 9
(Foto: Instagram)


Největší překvapení pro nás bylo, že Annie během proměny skoro vůbec necvičila. "Budete se divit, ale cvičila jsem úplně minimálně, jen párkrát. O celou mojí velkou proměnu se skvěle postarala jen skladba správných potravin v jídelníčku. Je to prostě z 90% změnou stravy. Žádný zázrak, jen vytrvalost, pevná vůle, motivace," dodala Annie. Tohle je zřejmě dobrá zpráva pro všechny holky, které nestíhají denně navštěvovat fitko.

 

Jídelníček a další fotky z proměny nalezneš v naší galerii.

 

Fotogalerie

1 / 10 Otevřít fotogalerii

 1 hlasů
Vaše hodnocení