Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Modelka a influencerka Rachael Finch je aktuálně známá především díky svým tipům o zdravém stravování, fitness a meditaci. Její profil vypadá jako z reklamy na zdravý životní styl a obsahuje spoustu inspirativních hubnoucích proměn, receptů a moti...

Stinná stránka modelingu: Co doopravdy stojí za dokonalým tělem modelek?

Rachael Finch
zdroj: Instagram Rachael Finch
aktualizováno 09.10.2018, 16:22 | 09.10.2018, 16:22 | Krásná.cz

Modelka a influencerka Rachael Finch je aktuálně známá především díky svým tipům o zdravém stravování, fitness a meditaci. Její profil vypadá jako z reklamy na zdravý životní styl a obsahuje spoustu inspirativních hubnoucích proměn, receptů a motivujících myšlenek. Životní zkušenosti, které ji na tuto cestu přivedly, už nejsou tak růžové. Čím vším si musela projít, aby změnila své původně nezdravé návyky?

Třicetiletá maminka dvou dětí založila platformu Body by Finch, kde svým klientkám pomáhá ke zdravému hubnutí a sdílí s nimi své nutričně vyladěné recepty a tipy na efektivní cvičení. Přitom ještě nedávno předtím, co se stala certifikovanou trenérkou a výživovou poradkyní, se živila nízkotučným mlékem a dietními sladkými nápoji.

 

Rachael Finch
(Foto: Instagram)

 

V jednom ze svých Instagramových videích se svěřila, že ačkoliv nyní váží 60 kg, což je o sedm kilo více než v době, kdy byla její modelingová kariéra na výši, je mnohem spokojenější. Přiznala, že ji povolání modelky dohnalo k nezdravému životnímu stylu a popírání potřeb svého těla. Vážila pouhých 52 kg, což je při její výšce opravdu málo. Výsledkem bylo, že ztratila periodu na celé dva roky.

 

Rachael Finch
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Iskra Lawrence nenosí džíny velikosti S ani M a přesto vypadá neuvěřitelně sexy! Naučí vás to také!
GALERIE: Tyhle dívky konečně prozradily pravdu o modelingu a úpravách fotografií aneb Nevěř všemu, co vidíš!

Lepší než originál? Plus size modelka dokázala světu, že křivky jsou sexy

"Běžně jsem pila půl láhve dietního sladkého nápoje za den, a když jsem se pokusila ho vysadit, šíleně mě rozbolela hlava. Naivně jsem si myslela, že můj životní styl je zdravý a zoufale jsem se snažila udržet si váhu, abych neztrácela zakázky. Byla jsem posedlá počítáním kalorií a dostala jsem se do začarovaného kruhu. Bála jsem se, že se nevejdu do oblečení na přehlídkách a při každém jídle se ve mně ozvalo černé svědomí."

 

Rachael Finch
(Foto: Instagram)

 

Rachael začala s modelingem už v patnácti letech, když ji modelingový skaut oslovil na letišti. Později získala titul australské Miss Universe a stala se vyhledávanou a úspěšnou modelkou. Tento svět a počáteční úspěch jí zamotali hlavu natolik, že přestala poslouchat své tělo a hazardovala se svým zdravím.

 

Rachael Finch
(Foto: Instagram)

 

Když se zdravotní problémy začaly ozývat silněji, Rachael byla nucena svůj životní styl úplně přehodnotit. Nyní tvrdí, že je nejzdravější a nejšťastnější, co kdy byla. Vychovává dvě zdravé děti a je šťastná, že má dostatek sil si s nimi hrát a dovádět.1 hlasů
Vaše hodnocení