Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Asi je ti jasné, že cvičení je z velké části taky o hlavě a motivaci. Když už nám právě zmiňovaná motivace chybí, měly bychom se podívat kolem sebe. Určitě i ve tvém okolí existuje někdo, kdo se trápil s přebytečnými kily, ale zatnul zuby a dnes v...

Tahle dívka tě namotivuje ke cvičení! Zhubla 8 KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ!

Keeley Ferrar - 1
zdroj: Instagram Keeley Ferrar - 1
aktualizováno 12.06.2017, 00:00 | 12.06.2017, 00:00 | Krásná.cz

Asi je ti jasné, že cvičení je z velké části taky o hlavě a motivaci. Když už nám právě zmiňovaná motivace chybí, měly bychom se podívat kolem sebe. Určitě i ve tvém okolí existuje někdo, kdo se trápil s přebytečnými kily, ale zatnul zuby a dnes vypadá báječně. Přesně tito lidé nám dávají víru, že my to zvládneme také.

A pokud ve svém okolí nikoho takového nemáš, pak se podívej na úžasný příběh Keeley Ferrar.


Za změnu může pasová kontrola!
Keeley Ferrar vždycky milovala rychlé občerstvení a tučná jídla. Právě tato láska k mastnému jídlu ji dohnala k obezitě. Zřejmě by v tomto nezdravém stravování pokračovala i nadále, kdyby nepřišla horká sprcha v podobě pasové kontroly. „Málem jsem neodletěla do Dubaje, protože jsem na pasové fotce vypadala úplně jinak,“ přiznala Keeley webu The Sun. V tento moment si Keeley všechno uvědomila a rozhodla se, že se sebou začne něco dělat.

 

Keeley Ferrar - 2
(Foto: Instagram)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádneš, o co se jedná?
Nejhorší mýty o běhání, kvůli kterým nehubneš a ještě si ničíš zdraví
Potřebuješ nastartovat metabolismus? Pak si dej před cvičením TENTO NÁPOJ

 

Keeley Ferrar - 5
(Foto: Instagram)


A co změnila?
Především si naprosto zakázala jídlo z fastfoodů a sladkosti. Do svého jídelníčku zařadila ovesné kaše, saláty a lehká jídla, která si připravovala doma a nosila si je s sebou do práce. Také velmi dbala na to, aby jedla pravidelně. Skvělé je, že Keeley na celý proces nebyla sama. „S přítelem jsme si stáhli průvodce cvičením a společně jsme začali cvičit. Také jsme se pozvolna učili, jaké potraviny naše tělo potřebuje a kdy je potřebuje,“ říká Keeley.

 

Keeley Ferrar - 8
(Foto: Instagram)


Úžasné výsledky
Po razantní úpravě jídelníčku a pravidelném cvičení se Keeley dočkala zaslouženého výsledku. Zhubla přes 32 kilo a svůj šatník musela vyměnit za kousky, které byly o osm konfekčních velikostní menší než ty původní. „Až ve chvíli, kdy jsem začala hubnout, mi došlo, že se opravdu můžu změnit,“ dodává Keeley, která hýří štěstím a sebevědomím.

 

Keeley Ferrar - 7
(Foto: Instagram)


A co ty? Máš ve svém okolí někoho, kdo ti je motivací?0 hlasů
Vaše hodnocení