Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vévodkyně Kate Middleton je známá nejen pro svůj vytříbený módní vkus, ale především pro svou štíhlou postavu, na které se módní kousky doslova vyjímají. Kate konečně odhalila tajemství svého dokonalého těla, a my ti ho s radostí prozradíme!

Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádneš, o co se jedná?

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
zdroj: Profimedia Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
aktualizováno 08.06.2017, 16:46 | 08.06.2017, 16:46 | Krásná.cz

Vévodkyně Kate Middleton je známá nejen pro svůj vytříbený módní vkus, ale především pro svou štíhlou postavu, na které se módní kousky doslova vyjímají. Kate konečně odhalila tajemství svého dokonalého těla, a my ti ho s radostí prozradíme!

Každá žena, která chce zhubnout, by do svého cvičení měla zařadit jak kardio, tak i posilování. Kardio napomůže k zhubnutí tuku a posilování zajistí, aby naše kůže nebyla povislá, ale naopak pěkně pevná. Tuhle poučku zná i vévodkyně, která je se svou sestrou Pipou zapálená pro sport. „Kate je na cvičení závislá a bere ho naprosto vážně. Stejně tak jako její matka Carole, která ve svých šedesáti letech vypadá skvěle,“ řekl zdroj blízký královské rodině pro Dailymail.uk.

 

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 1
(Foto: Profimedia)


Tajemství planku!
A jaký cvik má Kate nejraději? Jedná se o plank, který do češtiny můžeme přeložit jako prkno. A i když se může zdát tento cvik naprosto jednoduchý, nenech se zmást. Zaujmout správnou polohu tak, aby byl cvik efektivní, může být pro začátečníka opravdu náročné. Proto se podívej na toto video, ve kterém máš krok za krokem vysvětleno, jak dosáhnout dokonalého planku. Pokud se ti tento pohyb zalíbí, pak ho rozhodně zařaď do své cvičící rutiny. Uvidíš, že brzy dosáhneš štíhlé a pevné postavy.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Dostaň se do formy s KAYLOU ITSINES! Znáš její revoluční cvičící plán?
Buď fit jako GIGI HADID! Známe její každodenní fitness plán
Zhubnout do plavek? Ještě není pozdě!

 
A co Kate jí?
Údajně se Kate velmi spoléhá na dukanovou dietu, která spočívá ve zvýšeném příjmu bílkovin a naopak snižování sacharidů. Právě tuto dietu si Kate naordinovala před svatbou, kdy chtěla vypadat v úžasných šatech opravdu šik. Do svého jídelníčku zařazuje také ovoce a především zeleninu. Není tajemstvím, že v posledních letech Kate propadla raw food, čili syrové stravě, která je i u nás velkým hitem. Nestala se sice každodenní součástí jídelníčku, ale čas od času si Kate ráda dopřeje jídlo, které neprošlo varem.0 hlasů
Vaše hodnocení