Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá dívka je jiná. Pokud jsi smutná z toho, že nemáš postavu jako andílek z Victorias's Secret, tak si přečti tento článek! Blogerka Tanesha rozhodně nemá konfekční velikost 34, ale na kráse jí to neubírá. Ba naopak.

Trápí tě nějaké to kilo navíc? XXL fashion blogerka ti ukáže, co nosit!

Tanesha Awasthi - 11
zdroj: flickr.com, Tanesha Awasthi Tanesha Awasthi - 11
aktualizováno 11.05.2019, 00:00 | 11.05.2019, 00:00 | Krásná.cz

Každá dívka je jiná. Pokud jsi smutná z toho, že nemáš postavu jako andílek z Victorias's Secret, tak si přečti tento článek! Blogerka Tanesha rozhodně nemá konfekční velikost 34, ale na kráse jí to neubírá. Ba naopak.

Ano, člověk může se svou postavou bojovat, ale někdy je boj zbytečný. Pokud máš v genech předurčeno, že jenom při pohledu na jídlo ztloustneš dvě kila, pak přichází na řadu otázka, zda celý tvůj život má být jenom o drastickém hubnutí a rychlém tloustnutí.


Ve jménu zdraví

Nikdo ti neradí, abys měla sto kilo a celý den jedla jenom fastfood a sladkosti. Zamysli se spíše na tím, jestli je větší zadek opravdová prohra. Co třeba zkusit udělat ze svého většího pozadí přednost?


Inspiruj se Taneshou
Seznam se s Taneshou Awasthi! Tanesha, která žije ve slunné Kalifornii, se proslavila jako plus size blogerka, která světu dokazuje, že ženské křivky jsou sexy jako nikdy předtím. Ženám po celém světě dodává sebevědomí a ukazuje jim, že oblé tvary jsou jejich velká přednost, kterou jim vychrtliny z módních mol můžou závidět.

 


Její blog bude tvá bible
Podívej se na její blog, který ti může posloužit i jako módní rádce. Tanesha doporučuje, aby se plnoštíhlé dívky nebály ukazovat své nohy. Samozřejmě tím nemyslí, abys nosila mini sukně. Pořiď si sukni ke kolenům, která bude áčkového střihu. Pokud si myslíš, že jedinou barvu, kterou můžeš nosit je černá, protože zeštíhluje, tak se pleteš. Tanesha ti názorně předvede, že vzory, pestré barvy a netradiční materiály ti budou slušet stejně, jako tvé vyhublé kamarádce. Vlastně ti budou slušet ještě víc!


Na kosmetiku nezapomínej
Nejen, že je Tanesha odbornice přes módu, ona to skvěle umí i s make-upem. Pokud jenom trošku umíš anglicky, tak si můžeš přečíst zajímavé články, které ti pomůžou s tím, jak nejlépe nalíčit baculatější obličej. Tanesha je opravdová odbornice, takže s její pomocí se z tebe může stát make-upová guru.

 

PŘEČTI SI TAKÉ.

XXL inspirace: Plus size modelka Tess Holliday váží 118 kg a je na to pyšná!
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Boubelka nebo hubená?
Boubelky v bikinách zaplavily pláže! XXL GALERIE


Rada na závěr
To nejdůležitější tě bohužel Tanesha nenaučí. Nauč se milovat sama sebe! Ano, zní to jako kliše, ale je to naprostá pravda. Ani sebelepší make-up nebo oblečení nebude na tvém těle vypadat dokonale, dokud se nezačneš mít ráda. Buď za své tělo vděčná, protože existuje nespočet lidí, kteří si přejí přibrat, ale nedaří se jim to.

 

Na krásnou Taneshu Awasthi se podívej v galerii. 

 

Fotogalerie

1 / 12 Otevřít fotogalerii10 hlasů
Vaše hodnocení