Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Marlies Hartmann už toho za svůj život stihla poměrně dost a osud si s ní pěkně pohrával. Naštěstí se Marlies nevzdala! Dnes tato krásná žena inspiruje tisíce lidí na svém Instagramu, kam nahrává zdravé a chutné recepty.

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?

Marlies Hartmann
zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com Marlies Hartmann
aktualizováno 17.06.2016, 00:55 | 17.06.2016, 00:55 | krasna.cz/tvnoviny.sk

Marlies Hartmann už toho za svůj život stihla poměrně dost a osud si s ní pěkně pohrával. Naštěstí se Marlies nevzdala! Dnes tato krásná žena inspiruje tisíce lidí na svém Instagramu, kam nahrává zdravé a chutné recepty.

Jak to celé začalo?

Marlies Hartmann z Los Angeles bojovala před dvanácti lety s obezitou. Dnes tato svobodná maminka radí ženám, jak se mají zdravě stravovat. Její váha se zastavila téměř na sto kilech. Tehdy si uvědomila, že musí něco změnit. Díky správné úpravě jídelníčku zhubla pětatřicet kilo. V současné době Marlies inspiruje na svém Instagramu přes 12 tisíc uživatelů s podobnými problémy. Denně připravuje a fotí jídla, které nejen úžasně vypadají, ale jsou i velmi zdravá. Ženám s kily navíc ukazuje, jaká je správná cesta za krásný tělem.


Proč Marlies stále přibírala?

"První dietu jsem si nasadila, když mi bylo osm let. Už tehdy jsem byla větší než mé vrstevnice. Otec má kořeny v Itálii, a proto jsme doma jedli omáčky, klobásky, nezdravě upravené maso a hodně, ale opravdu hodně těstovin," prozradila pro deník DailyMail.

 

Marlies Hartmann
(Foto: Oficiální zdroj / Instagram.com)


Marlies začala rapidně přibírat poté, co její sestra zemřela při nehodě na motorce. "Jen jsem jedla a jedla. Asi abych zapomněla," vzpomíná Američanka, která v té době přibrala za rok kolem dvaceti kilo. Když se pak snažila zhubnout, stále se potýkala s takzvaným jo-jo efektem.


PŘEČTI SI TAKÉ:

INSPIRUJ SE! Dívka zhubla 57 kilogramů, jídelníček sdílí na Instagramu
Běhej správně, abys zhubla
Tato žena zhubla 40 kg! Známe její tajemství úspěchu

 

Happyend
Poté si jakžtakž udržovala váhu, ale přišla další životní krize. "Bála jsem se, že při rozvodu opět přiberu a začnu se přejídat," přiznala se. Dnes je však matka krásného děvčátka úspěšnou bloggerkou. Sice není vyškolená kuchařka, ale ženy si její rady berou k srdci. Nejčastěji v jejím jídelníčku najdete zeleninu, ryby, kuřecí maso a občas i vejce.7 hlasů
Vaše hodnocení