Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

29letá Melissa Mouawad ze Sydney zhubla chvályhodných 65 kilo. Po několika neúspěšných pokusech konečně objevila recept, který funguje a provdala se za pořádného fešáka - a to hrdě v nádherných šatech velikosti 38.

V 18 letech vážila 135 kilo a po pár letech oblékla svatební šaty velikosti 38! Jak to dokázala?

Melissa Mouawad proměna
zdroj: Profimedia Melissa Mouawad proměna
aktualizováno 12.09.2018, 00:02 | 12.09.2018, 00:02 | Krásná.cz

29letá Melissa Mouawad ze Sydney zhubla chvályhodných 65 kilo. Po několika neúspěšných pokusech konečně objevila recept, který funguje a provdala se za pořádného fešáka - a to hrdě v nádherných šatech velikosti 38.

Problémy s jídlem u Melissy začaly už v dětství. Přiznala, že na jídle byla závislá a popisuje, jak si do dětského pokojíčku z kuchyně přenášela zásoby čokolády, jídla z fast foodu a sladké nápoje. Nezdravé jídlo se na jejím těle samozřejmě začalo podepisovat a Melissa v 18 letech došla až k váze 135 kilo. Lékaři ji varovali o vysokém riziku cukrovky a infarktu a pořádně Melissu vyděsili. Ze začátku vůbec netušila, jak by mohla se svou váhou pracovat. Začala zkoušet různé cesty, ale trvalo dlouho, než objevila dietu, která opravdu funguje.

 

Melissa Mouawad
(Foto: Profimedia)


Úspěch se dostavil, když začala počítat kalorie a monitorovala obsah přijatých cukrů, bílkovin a tuků. Sladké koblihy vyměnila za ovoce a zeleninu a zamilovala si cvičení. Aktuálně váží 70 kilo a fitness centrum navštěvuje šestkrát týdně.

 

Melissa Mouawad
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zažívala každodenní výsměch na dovolené! Donutilo ji to zhubnout jednou provždy

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?

Tato žena zhubla 40 kg! Známe její tajemství úspěchu

Nezměnilo se jen její tělo, ale také psychika. Kdysi bývala tichá, stydlivá a nechtěla se s nikým vídat. Nyní se konečně cítí sebevědomá a šťastná. Užívá si, že konečně může nakupovat v běžných obchodech a móda ji moc baví. Dokonce se na ní usmálo štěstí, našla lásku a provdala se.

 

Melissa Mouawad svatba
(Foto: Profimedia)

 

Co by poradila ženám se stejným cílem?

 

"Musíte se do toho opravdu zakousnout a tvrdě na sobě makat." Melissa zavzpomínala na doby, kdy musela nosit oblečení původně určené pro těhotné ženy a se studem navštěvovala veřejné lekce ve fitness centru. Stála v zadní řadě a snažila se stíhat ostatní. Ve svém snažení nepolevila a krůček po krůčku se posouvala do předních řad. Doporučuje, aby ženy s problémovou váhou zůstaly trpělivé a postupovaly pomalu. Výsledek se dostaví a bude mít šanci vydržet. Váš život se úplně změní a budete se cítit jako nový člověk.0 hlasů
Vaše hodnocení