Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Příběh Katie Bold je vcelku obyčejný, a to je důvod, proč se s ním snadno ztotožní velké množství žen.

Velká proměna Katie Bold: Zhubla díky populární keto-dietě!

katie boyd
zdroj: Instagram katie boyd
aktualizováno 11.07.2018, 00:00 | 11.07.2018, 00:00 | doma.cz

Příběh Katie Bold je vcelku obyčejný, a to je důvod, proč se s ním snadno ztotožní velké množství žen.

Od mládí se přirozeně zajímala o své zdraví, stravování a především, o svůj vzhled. Od chvíle, kdy se Katie vdala, se její život poměrně rychle proměnil v neustálý kolotoč zábavy, dovolených, večeří a dalších „požitkářských“ zážitků. Protože se ve vztahu se svým mužem cítila milovaná a v bezpečí, poměrně snadno a rychle přibrala.


To by nebyl až takový problém, kdyby kvůli svému způsobu života – nezdravému životnímu stylu, přejídání, nadměrnému množství alkoholu a stresu z práce – nezačala mít také zdravotní a psychické problémy.

 

katie boyd - 3
(Foto: Instagram)


Právě tehdy se rozhodla, že se musí něco změnit. Začala přechodem na veganskou stravu, ale kvůli velké konzumaci převážně jednoduchých cukrů, měla neustále hlad a přejídala se. Až s objevením keto-diety, která je založená naopak na zvýšené konzumaci tuků a bílkovin, začala hubnout.

 

S prvními shozenými kily navíc získala sebedůvěru a zařadila do své denní rutiny také sport, který jí pomohl dosáhnout postavy, ve které se konečně cítí dobře. Díky tomu tak zvládla odolat i molovaným sladkostem, sušenkám a jiným sacaridovým a škrobovým bombám plným prázdných kalorií.

 

katie boyd - 1
(Foto: Instagram)


Ukázka z jídelníčku keto-diety:


1) Snídaně – kvalitní káva s polévkovou lžící kokosového oleje.
2) Oběd – velká porce zeleninového salátu s kozím sýrem a piniovými oříšky.
3) Večeře – pečený losos s fazolovými lusky.

+ svačiny: oříšky, plátky sušeného masa, kousky sýra s vysokým obsahem tuku

 

Co bylo pro Katie nejtěžší? Mít vždy po ruce malou záchranu pro chvíle, kdy ji přepadne nenadálý hlad. Místo toho, aby sáhla po koblížku, hranolkách nebo čokoládové tyčince, jak to v takových chvílích dělala dříve, má u sebe vždy z domova připravenou malou svačinku: misku hummusu, guacamole, sušené maso jerky, kousek sýra apod. Šikovné jsou i různé proteinové tyčinky a hotové nápoje v prášku, které stačí zalít vodou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak zatočit se zákeřným JOJO EFEKTEM? Mladá Britka prozradila svůj trik

Žila jenom na žvýkačkách a perlivé vodě! Příběh, který ti vyhrkne slzy do očí

Změna jako hrom! Jak se ze 170kilové dívky stala sportovkyně?


Jak je na tom Katie Bold dnes? Říká, že se cítí šťastnější, spokojenější a vyrovnanější než kdykoli předtím. Upozorňuje však, že život je o rovnováze a i ona sem tam „zhřeší“ a dopřeje si něco sladkého. Její největším životním cílem je zharmonizovat své tělo a duši.0 hlasů
Vaše hodnocení