Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se dívce povede hodně zhubnout, její cesta za vysněnou postavou tím ještě zdaleka nekončí. Pokud dotyčná trpěla opravdu velkou nadváhou, mohla jí jako památka na obezitu zůstat povislá kůže nebo třeba strie. Některé dívky se snaží tyto pozůst...

Zab se! volali na ni ve škole. Nyní je fitness modelka pyšná na své strie

Conner
zdroj: Instagram Conner
aktualizováno 13.03.2019, 00:00 | 13.03.2019, 00:00 | Krásná.cz

Když se dívce povede hodně zhubnout, její cesta za vysněnou postavou tím ještě zdaleka nekončí. Pokud dotyčná trpěla opravdu velkou nadváhou, mohla jí jako památka na obezitu zůstat povislá kůže nebo třeba strie. Některé dívky se snaží tyto pozůstatky operativně nebo jinak řešit. Conner si sice přebytečnou kůži nechala odstranit, strie už si však ponechala. Chtěla, aby jí připomněly staré časy a že by se neměla přestat snažit na sobě stále pracovat.

Conner trpěla nadváhou odmalička, měla až moc ráda sladké pochoutky. Od svých šesti let slýchávala jen posměšky, ve škole ji kvůli tomu šikanovali a nazývali ji tlustou a ošklivou. Jedna dívka jí dokonce řekla, že by se měla jít zabít! Conner ji naštěstí neposlechla, byla ale pořád hladová a spokojenosti dosáhla jen ve chvíli, kdy se přejedla k prasknutí.

 

Conner
(Foto: Instagram)
 


Motivace? Stát se bikini modelkou


Přestože vážila 123 kilogramů, rozhodla se zhubnout na polovinu své původní váhy a stát se bikini modelkou. Silná dívka nechtěla své šikanovatele nechat nad sebou zvítězit. Nejdřív se pokoušela zhubnout vlastními silami, po mnoha neúspěších si ale uvědomila, jak moc potřebuje odbornou pomoc a vyhledala ji.

 

Conner
(Foto: Instagram)

 

Conner
(Foto: Instagram)


Až díky výživovému poradci a osobnímu trenérovi se jí to povedlo a zhubla na 65 kilo. Začala dělat kickbox, kardio trénink a zdravě jíst. Když kila shodila, poprvé v životě si oblékla bikini a přihlásila se do soutěže jako fitness modelka. A vyhrála! Stala se nejen vítězkou, ale také inspirací pro spoustu dalších dívek po celém světě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vše, co jste chtěly vědět o striích: Jak vznikají, jak se jim bránit a jak se s nimi naučit žít
Máš tlustá stehna – co s tím?
Instagramová influencerka zhubla 141 kg. Její tělo ale trápí ošklivá převislá kůže. Jak s tím bojuje?

 

Strie jako památka


Díky ztrátě hmotnosti a této soutěži si uvědomila, že dokáže všechno, co bude chtít a za čím si tvrdě půjde. Nový životní styl jí vydržel. Největší změnu zaznamenala ve své psychice, nyní si váží sebe sama a nemá důvod se přejídat. Zpočátku to nebylo lehké, neustále si musela opakovat, že se má ráda, až tomu konečně uvěřila. V současnosti je šťastná, z osmdesáti procent jí pořád zdravé věci a ve zbylých procentech může jíst všechno, co chce.

 

Conner
(Foto: Instagram)


Na své strie a další důsledky ztráty velké váhy je pyšná, protože jsou pro ni důkazem toho, jak velkou cestu během svého života ušla. Vnímá je jako rány z bitvy, kterou vyhrála. Ráda by svým příběhem inspirovala další dívky, které zažívají kvůli svému vzhledu pocity méněcennosti.

 

Conner
(Foto: Instagram)0 hlasů
Vaše hodnocení