Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Asi se shodneme na tom, že nejlepší cvičení je to, u kterého ani nevíš, že cvičíš. Možná to zní jako hloupý výmysl, ale věř, že existují zajímavé aktivity, u kterých tě pohyb bude opravdu bavit. Zapoj do nich i své přátele a uvidíš, že brzy pocítí...

Zábavné CHALLENGE, díky kterým nenásilně ZHUBNEŠ!

Dívka
zdroj: Thinkstockphotos Dívka
aktualizováno 16.06.2017, 00:59 | 16.06.2017, 00:59 | DyA

Asi se shodneme na tom, že nejlepší cvičení je to, u kterého ani nevíš, že cvičíš. Možná to zní jako hloupý výmysl, ale věř, že existují zajímavé aktivity, u kterých tě pohyb bude opravdu bavit. Zapoj do nich i své přátele a uvidíš, že brzy pocítíš úbytek na váze.

Svět doslova pohltily různé výzvy a soutěže! A tak ti předkládáme ty nejzajímavější z nich, které rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

Pozor na lávu!
The floor is lava je jedna z nejpopulárnějších her v západních zemích. Celá challenge spočívá v tom, že se skupinka přátel vydá na procházku, během které jeden z nich vykřikne "The floor is lava". Smyslem této hry je, abys co nejrychleji našla místo, kde se před "lávou" zachráníš. Může to být lavička v parku nebo třeba kmen stromu. Pokud někdo během půl minuty nenajde úkryt před lávou, stává se odpadlíkem, který se nemůže zapojit do dalšího kola. Uvidíš, že vás hra bude bavit a skvěle si ji užijete. Předem upozorňujeme, abyste ji z bezpečnostních důvodů hráli v místě, kde nejezdí auta.

 


Surfování v Praze
Surfování je sice sport, ale brzy poznáš, že i neskutečná zábava, při které nenásilně hubneš. Neboj, nemusíš jezdit kilometry daleko, abys vyzkoušela tuhle úžasnou aktivitu. V Praze se totiž otevřela surfovací aréna, ve které se budeš cítit jako rybka v oceánu. Místní trenéři tě naučí veškeré základy, a pak už ti nic nebude bránit v tom, aby sis sjela první vlnu.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tahle dívka tě namotivuje ke cvičení! Zhubla 8 KONFEKČNÍCH VELIKOSTÍ!
Tenhle CVIK udržuje Kate Middleton ve formě! Uhádneš, o co se jedná?
Nejhorší mýty o běhání, kvůli kterým nehubneš a ještě si ničíš zdraví


Skákej gumu jako tvoji rodiče
Starší ročníky si zřejmě ještě pamatují na "skákání gumy". K této zábavě budeš potřebovat jenom skákací gumu a partu přátel, kteří se nebojí žádné výzvy. Pokud neznáš pravidla, pak si přečti podrobný návod, který nalezneš tady. Věříme, že u skákání se nejen dobře pobavíš, ale zároveň i zapotíš, což je skvělé pro tvůj hubnoucí plán.

 


Vyskákej to
Každý ho má doma, ale většinou leží na dně šuplíku. Řeč je o švihadle, díky kterému jdou kila dolů jako po másle. Aby tě skákání přes švihadlo více bavilo, můžeš ho pojmout jako třicetidenní výzvu, během které zvyšuj počet přeskoků. Zapoj do této výzvy i své kamarády a vzájemně se během měsíce podporujte. Pokud tě skákání přes švihadlo nebaví, můžeš navštívit třeba Jump Park v Praze, který je považován za největší trampolínový park ve střední Evropě. Dokonale se tam vyblbneš a k tomu spálíš i nespočet kalorií. 0 hlasů
Vaše hodnocení