Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Doby, kdy frčely vyhublé figury bez křivek už jsou dávno pasé. Dnes letí ženskost, síla a vyvážený životní styl. Mít ale dokonale tvarované pozadí dá zabrat i profíkům. Jejich tajemství se krom obyčejných cviků na zadeček skrývá v tzv. underbutt e...

Zadeček k nakousutí? Pomohou underbutt exercites!

Pozadí
zdroj: Thinkstockphotos Pozadí
aktualizováno 24.10.2019, 00:00 | 24.10.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Doby, kdy frčely vyhublé figury bez křivek už jsou dávno pasé. Dnes letí ženskost, síla a vyvážený životní styl. Mít ale dokonale tvarované pozadí dá zabrat i profíkům. Jejich tajemství se krom obyčejných cviků na zadeček skrývá v tzv. underbutt exercites!

Každý den se můžeš udřepovat k smrti, dělat výpady snad i ve spánku, ale stále nedisponuješ onou proslulou „čárkou“ pod hýžděmi, kterou všichni tak milují? V dnešním článku jsme si pro tebe připravili 3 kratší videa, podle kterých můžeš cvičit v pohodlí domova a každý „workout“ zabere maximálně 20 minut.


Lilly SabriLilly je mladá a krásná youtuberka, blogerka, influencerka, ale hlavně fyzioterapeutka, která miluje fitness a zdravý životní styl. Díky jejímu efektivnímu workoutu složeného z osmi cviků právě na oblast underbutt ti můžeme slíbit, že při pravidelném praktikování budeš mít za chvilku úžasně pevný zadeček bez jakéhokoli nevzhledného polštářku.

 

Rebecca-LouisePokud tě někdo dokáže namotivovat k neuvěřitelným výsledkům, je to právě Rebecca. Tato úžasně silná fitness expertka předává každým videem ohromné množství energie, a jinak tomu není ani u tohoto workoutu zaměřeného na tónování „pod zadečkových“ partií.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Oblý, pevný, bez celulitidy: Čtyři geniální cviky pro dokonalý zadek
Zaměřeno na stehna a zadek: Do léta budeš dokonalá
Vysněný kulatý zadeček? 5 cviků, které vám ho zaručí

 

Vicky JustizTato napůl Ruska, napůl Kubánka rozhodně ví, jak rychle zatočit s problémovými partiemi. Její workout je rychlý, jednoduchý, ale neskutečně intenzivní. Navíc jej, stejně jako ty předchozí, zvládneš v pohodlí domova během pár minut. Stále se chceš vymlouvat, že nemáš čas?

 

Máš cviky či tipy, jak vyzrát na underbutt sekci? Poděl se o ně v komentářích!2 hlasů
Vaše hodnocení