Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každý člověk automaticky předpokládá, že povolání modelky je vykoupeno hodinami ve fitness centru. Navíc se většina z nás domnívá, že modelky jsou o vodě a kilogram přiberou i z pohledu na šťavnatý hamburger s hranolky. Je nejvyšší čas tento mýtus...

Žádné fitko ani dieta! Modelka prozradila tajemství štíhlé postavy. Z toho se zblázníš

Belle Lucia
zdroj: Instagram Belle Lucia
aktualizováno 18.04.2018, 00:22 | 18.04.2018, 00:22 | doma.cz

Každý člověk automaticky předpokládá, že povolání modelky je vykoupeno hodinami ve fitness centru. Navíc se většina z nás domnívá, že modelky jsou o vodě a kilogram přiberou i z pohledu na šťavnatý hamburger s hranolky. Je nejvyšší čas tento mýtus zbořit! Seznam se s modelkou Belle Lucia, která se tělocvičně vyhýbá jako čert kříže.

Třiadvacetiletá Belle Lucia patří mezi australské krásky, o kterých ještě hodně uslyšíme. Její dokonalá postava naznačuje, že Belle tráví hodiny ve fitku a k obědu si dá maximálně rýži nebo kousek zeleniny. Proto je velkým překvapením, že Belle nikdy nedržela drastickou dietu a ani neholduje tělocvičně. "Nikdy jsem nedržela dietu, jídlo je pro mě potěšením," říká kráska, která má portugalské a německé kořeny, pro DailyMail. "Pocházím z velmi tradičního evropského prostředí, kde diety nejsou podporovány. Moje babička by byla rozrušená, kdybych propadla dietám," tvrdí.

 

Belle Lucia - 2
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Když se chce, všechno jde! Dvojnásobná maminka dokázala zhubnout 54 kg. Co radí ostatním?
Mladá youtuberka bez námahy zhubla 15 kg, a přesto chtěla přibrat! Důvod tě šokuje
Anorexie ji málem připravila o život! Zpověď mladé dívky, která vážila pouze 36 kilogramů

 

Belle Lucia - 3
(Foto: Instagram)


"Nejsem dívka, která by zbožňovala fitko, ale mám ráda chůzi a jogging," říká Belle. Modelka tvrdí, že se nikdy neobejde bez dobré snídaně. První jídlo jejího dne tvoří míchaná vajíčka na toastu, granola nebo palačinky. Z těchto jídel získá důležitou energie, a tak ani nemusí pít kávu. Belliny obědy a večeře se různí. Modelka ale zbožňuje mořské plody, polévku ramen a sushi. Sama říká, že není "salátovou holkou", naopak si během dne dopřává mnoho pokrmů.

 

Belle Lucia - 1
(Foto: Instagram)


Belle Lucia byla modelingovou agenturou oslovena již ve čtrnácti letech. "Kdybych nebyl modelka, pracoval bych jako zdravotní sestra. Vždycky jsem měla radost, když jsem mohla pomoci druhým a ani nemám strach z pohledu na krev," řekla pro Maxim. Pokud se chceš podívat na další fotky krásné Belly, pak sleduj její Instagram. Bella ti dokáže, že i díky pozitivnímu přístupu k jídlu můžeš mít krásnou postavu bez chybičky. 

 

Belle Lucia - 4
(Foto: Instagram)

 0 hlasů
Vaše hodnocení