Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Belinda Brodie, 31letá maminka z Austrálie zhubla neuvěřitelných 56 kilo poté, co si prošla každodenním výsměchem na dovolené.

Zažívala každodenní výsměch na dovolené! Donutilo ji to zhubnout jednou provždy

proměna - 1
zdroj: facebook proměna - 1
aktualizováno 08.08.2018, 00:01 | 08.08.2018, 00:01 | Krásná.cz

Belinda Brodie, 31letá maminka z Austrálie zhubla neuvěřitelných 56 kilo poté, co si prošla každodenním výsměchem na dovolené.

Belinda nikdy nebyla úplně štíhlá, a v podstatě po celý svůj život střídavě hubla a nabírala. Vyzkoušela celou řadu různých diet a nevyhnula se přitom ani typickému jojo efektu.

 

Po porodu syna se její váha vyšplhala až na 100 kg. Padly na ni poporodní deprese, které následně utěšovala jídlem, především sladkým a tučným. Za další rok tak ručička na váze vyskočila až na 130 kg.

 

proměna
(Foto: facebook)


Zlomový okamžik nastal ve chvíli, kdy byla Belinda s manželem na dovolené v jihovýchodní Asii.


"Jejich smích mě doslova bolel. Nejsou to zlí lidé, prostě je to součást jejich kultury," vypráví Belinda o své zkušenosti z Bali a Thajska. Místní lidé, ale i turisté se jí totiž po celou dobu jejich dovolené otevřeně vysmívali za kila navíc.


"Trpěla jsem i v letadle. Měla jsem problém vejít se do sedačky," vzpomíná na okamžiky dovolené, které jí přinášely více smutku než radosti.

 

proměna - 2
(Foto: facebook)

 

ČTĚTE TAKÉ:

ÚŽASNÁ PROMĚNA: Tato dívka zhubla 35 kg. Jak to dokázala?

Motivující příběh Nely, který tě nakopne k hubnutí! Jak zhubla 14 kg?

INSPIRUJ SE: Česká blogerka neuvěřitelně zhubla! Jak dosáhla postavy snů?


Zhubnout se rozhodla hned po návratu z Asie, v roce 2013. "Od základů jsem změnila svůj jídelníček, začala jsem po ránu běhat a měla jsem v hlavě jasný cíl - že to zkrátka dokážu."
A také, že dokázala. Během prvního roku zhubla 50 nadbytečných kilo a dalších 6 šlo dolů přirozeně v průběhu následujících let. U zdravého stravování totiž vydržela a vypadá každým dnem lépe.

 

proměna - 3
(Foto: facebook)


"Zdravý životní styl se stal přirozenou součástí mého života. Bez cvičení už si to nedokážu představit," říká nyní spokojená a šťastná Belinda.0 hlasů
Vaše hodnocení