Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Danielle Armstrong, účastnice bristké reality show Towie, která dává možnost nahlédnout do běžných dní života bohatších lidí, odhalila recept své štíhlé postavy. Jak se jí podařilo zhubnout necelých 10 kg a zformovat své tělo?

Danielle zhubla 10 kilo za pár měsíců! Jaké je její tajemství štíhlosti?

fitness
zdroj: Instagram fitness
aktualizováno 21.08.2018, 16:11 | 21.08.2018, 16:11 | Krásná.cz

Danielle Armstrong, účastnice bristké reality show Towie, která dává možnost nahlédnout do běžných dní života bohatších lidí, odhalila recept své štíhlé postavy. Jak se jí podařilo zhubnout necelých 10 kg a zformovat své tělo?

Danielle už během účasti v Towie nabrala nějaká kila navíc, a viní z toho především nadměrnou konzumaci alkoholu a nepříliš zdravý jídelníček. Po skončení reality show proto přirozeně chtěla své tělo vrátit zpět do formy a nasadila režim, kterým inspirovala i mnohé známé osobnosti. A jaké že je její tajemství?

 

fitness - 2
(Foto: Instagram)


„Mým receptem na štíhlou postavu je snídaně, která se už několik měsíců nemění. Každý den si dopřávám ovocné nebo zeleninové smoothie, doplněné o proteinový prášek. To mě udržuje v kondici,“ prozradila ke své dietě.

 

A jak vypadá její běžný denní jídelníček?


Snídaně: Smoothie
Oběd: Salát s krevetami
Svačina: Losos, avokádo a čerstvý špenát
Večeře: Losos, zelenina a quinoa nebo sushi


Danielle říká, že se svůj nízko-sacharidový jídelníček snaží většinu času dodržovat, ale čas od času si dopřeje také něco sladkého nebo si zajde na drink. Nelibuje se ve striktních režimech ani dietách.

 

fitness - 3
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Velká proměna Katie Bold: Zhubla díky populární keto-dietě!

Zažívala každodenní výsměch na dovolené! Donutilo ji to zhubnout jednou provždy

Příprava na Miss Universe je tvrdá dřina! Známe extrémní dietu jedné z finalistek


Zároveň se snaží pravidelně hýbat, ale rozhodně necvičí tak často, jak by se při její postavě dalo předpokládat. „Cvičím 2x až 3x týdně, ale nikdy jsem nebyla 'holka do posilovny'. Díky tomu jsem také něco nabrala zpátky, ale ve svalové hmotě. Základem je pro mě proto zdravá strava. Nic se ale nemá přehánět. Všechno je to o rovnováze,“ říká Danielle.

 

Svůj úspěch v hubnutí šíří dál nejen mezi celebritami, ale i mezi běžnými smrtelníky. Založila si také Instagramový účet, kam pravidelně přidává fotografie lidí, kterým se díky jejímu režimu podařilo zhubnout.0 hlasů
Vaše hodnocení