Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtyřiadvacetiletá Thayna Phacheco Barboza milovala jídlo, a tak se postupem času projedla k neuvěřitelným 140 kilogramům. Zlom v dívčině přístupu ke stravování nastal v momentě, kdy v její rodině došlo k velké tragédii. Brazilka si konečně uvědomi...

Zhubla 83 kg, a přesto její tělo nevypadá jako ze žurnálu! S čím dívka bojuje?

Thayna Phacheco Barboza
zdroj: Instagram Thayna Phacheco Barboza
aktualizováno 02.05.2018, 00:09 | 02.05.2018, 00:09 | Krásná.cz

Čtyřiadvacetiletá Thayna Phacheco Barboza milovala jídlo, a tak se postupem času projedla k neuvěřitelným 140 kilogramům. Zlom v dívčině přístupu ke stravování nastal v momentě, kdy v její rodině došlo k velké tragédii. Brazilka si konečně uvědomila, že obezita je nebezpečná nemoc, a tak se rozhodla pro jediné možné řešení - radikální hubnutí!

Celý příběh Thaynina hubnutí odstartovala rodinná tragédie. Její babička zemřela na zástavu srdce a matka prodělala infarkt. „Až po tom, co se stalo, jsem si uvědomila, že je to se mnou opravdu zlé. Bylo mi osmnáct a vážila jsem 140 kilo,“ řekla Thayna pro DailyMail.com. S hubnutím dívce pomohl chirurgický zákrok, při kterém jí lékaři podvázali žaludek. Po zákroku a změně jídelníčku šla váha okamžitě dolů. Dívka navíc začala pravidelně cvičit, a především se zaměřila na boxování, kardio cviky a posilování.

 

Thayna Phacheco Barboza - 8
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nevěř všem fotkám, které na Instagramu sdílejí FITNESS BLOGERKY! Konečně známe pravdu jejich dokonalých postav
Žádné fitko ani dieta! Modelka prozradila tajemství štíhlé postavy. Z toho se zblázníš
Když se chce, všechno jde! Dvojnásobná maminka dokázala zhubnout 54 kg. Co radí ostatním?

 

Thayna Phacheco Barboza - 6
(Foto: Instagram)


Zhubnutí mělo ale jeden nepříjemný vedlejší efekt. O 83 kilogramů hubenější dívku začala trápit povislá kůže plná jizev. Thayna se rozhodla, že i s tímto problémem bude bojovat, a tak podstoupila chirurgické odstranění, které ji tohoto problému alespoň z části zbavilo. Dívka plánuje, že tuto finančně náročnou operaci podstoupí ještě jednou, aby její pokožka vypadala už naprosto dokonale.

 

Thayna Phacheco Barboza - 4
(Foto: Instagram)

 

Další fotky radikální proměny nalezneš v galerii.

 

Fotogalerie

1 / 11 Otevřít fotogalerii

 0 hlasů
Vaše hodnocení