Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Novopečená maminka Ferne McCann se nedávno na sociálních sítích pochlubila svou skvělou fitness proměnou. Jaké je tajemství její štíhlosti?

Zhubla díky kamarádce! Jak to dokázala a čím se inspirovala?

instagram - 2
zdroj: Instagram instagram - 2
aktualizováno 28.08.2018, 17:51 | 28.08.2018, 16:21 | MT

Novopečená maminka Ferne McCann se nedávno na sociálních sítích pochlubila svou skvělou fitness proměnou. Jaké je tajemství její štíhlosti?

Není náhoda, že se Ferne McCann přátelí s Danielle Armstrong, o jejíž proměně jsme se zmiňovali minulý týden. Tyto dvě slečny se společně účastnily britského pořadu Towie, kde se také zkamarádily. A v podobné době začaly bojovat s pár kily navíc. Zatímco ale Danielle nabrala vlivem špatného životního stylu, Ferne přibrala během těhotenství a po porodu.

 

instagram - 1
(Foto: Instagram)


„Nebylo to jen těhotenstvím, celkově jsem si procházela složitějším obdobím,“ svěřila se, že za kila nemusí nutně jen samotné těhotenství.


Právě v době, kdy se natáčela zmíněná reality show Towie, byla totiž Ferne těhotná se svým přítelem, kterého ovšem zavřeli do vězení kvůli útoku jedovatým sprejem na jedné party. To pro nastávající maminku byla těžká životní zkouška.

 

instagram - 3
(Foto: Instagram)


„Bylo to strašné. Prošla jsem si mnohým. Spousta věcí se úplně vymkla kontrole. Dnes už vím, že jediné, co mohu kontrolovat, je spokojenost mojí malé dcerky,“ popisuje novopečená maminka.


Danielle, která zhubla jako první, byla pro Ferne McCann velkou inspirací, a proto se i ona rozhodla vyzkoušet stejný jídelníček. Do několika týdnů prošla úžasnou proměnou, kterou Danielle sdílela na svém Instagramu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Danielle zhubla 10 kilo za pár měsíců! Jaké je její tajemství štíhlosti?

Chceš zhubnout? Známe triky štíhlých holek!

Hubni a bav se


Není žádné tajemství, že ve dvou se to lépe táhne. Pokud i vy uvažujete nad změnou životního stylu, zkuste do něj zapojit i svou kamarádku. Uvidíte, že vám to půjde lépe. A kdy jindy se do toho pustit než začátkem školního roku?0 hlasů
Vaše hodnocení