Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Křehká blondýnka si během života vypěstovala těžkou závislost na jídle. Přestože její rodina měla dobré stravovací návyky, jí chutnalo jen rychlé občerstvení. Motivací zhubnout pro ni byl až kluk, a i když láska nevyšla, od dalšího formování posta...

Zhubnout ze 100 kil jí pomohla až láska a silná vůle. Hlavní je nevzdat se!

Molly Smith
zdroj: Instagram Molly Smith
aktualizováno 20.02.2019, 00:00 | 20.02.2019, 00:00 | Krásná.cz

Křehká blondýnka si během života vypěstovala těžkou závislost na jídle. Přestože její rodina měla dobré stravovací návyky, jí chutnalo jen rychlé občerstvení. Motivací zhubnout pro ni byl až kluk, a i když láska nevyšla, od dalšího formování postavy ji to neodradilo.

Přestože k nadváze neměla genetické dispozice a pochází z poměrně aktivní rodiny, chuť na nezdravé a kalorické jídlo přivedla Kanaďanku Molly Smithovou právě až k obezitě. Kvůli "lásce k jídlu" vážila přes sto kilo a dívčina hmotnost zcela převzala kontrolu nad jejím životem. Začala trpět depresemi a pesimismem. Svému starému já, které bylo podle jejích vlastních slov extrémně líné, se však Molly může už jen smát.

 

Molly Smith
(Foto: Instagram)


Láska pomáhá hubnutí


Blondýnka neměla dostatečně silnou motivaci zhubnout, dokud se jí nezačal líbit jeden kluk. Uvědomovala si však, že pokud na sobě nezapracuje, tak se o ni nezačne zajímat. Rozhodla se proto svůj vzhled a životní styl zcela změnit.Přestože zamilovanost brzy vyprchala, potřeba zhubnout už jí zůstala. Shodila přes čtyřicet kilogramů.

 

Molly Smith
(Foto: Instagram)


Krok za krokem


Dívka sama říká, že to byla nejen fyzická, ale hlavně psychická výzva. Byla si vědomá toho, že když hned ze začátku nasadí tvrdý trénink, tak ji to rychle přestane bavit a ona se vrátí ke svému původnímu životnímu stylu. Naopak trvala na tom, aby hubnutí probíhalo v pomalých krocích a aby každou překážku překonala postupně.

 

Molly Smith
(Foto: Instagram)


Zpočátku sice zkoušela držet hladovku, ale po ztrátě několika kil si uvědomila, že tělo potřebuje z jídla brát energii pro cvičení. Pokračovala tak v mnohem zdravějším tempu a navíc netrpěla hlady.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Toxický vztah ji dohnal k obezitě. Nakonec se svému neštěstí vzepřela a zhubla úctyhodných 59 kg!
Cassandra zhubla úctyhodných 50 kilo. Co ji motivovalo a jak vypadá její běžný jídelníček?
PROMĚNA: Pomocí zdravé stravy a několika plastických operací konečně získala vysněnou postavu! Podívejte se na průběh její cesty! 


Kvalitní strava je důležitá


Molly dnes jí 1200 až 1500 kalorií denně a snaží se co nejvíc hýbat. Kromě nízkokalorických potravin se zajímá o kvalitní stravu a vyhýbá se zpracovaným potravinám a sacharidům. Naopak se živí hlavně čerstvými potravinami. Podle vlastních slov ji ztráta hmotnosti zcela změnila, cítí se zdravě a spokojeně sama se sebou. Zastává názor, že spolu se zdravým stravováním jde ruku v ruce i přirozený úbytek hmotnosti.

 

Molly Smith
(Foto: Instagram)


Svým fanouškům dodává energii na Instagramu. Sama totiž ví, jak je hubnutí těžké. Kdyby to bylo jednoduché, tak by měl dokonalé tělo každý. Hlavní je zaměřit se na svůj cíl a nevzdat to. Podívejte se do galerie na další fotky, jak velká byla její proměna.

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii0 hlasů
Vaše hodnocení