Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Štíhlá, ale přitom svůdná? Zkus triky, kterým vděčí za dokonalou figuru božské Brazilky.

Získej sexy figuru exotických Brazilek

Sexy zadek
zdroj: Thinkstockphotos Sexy zadek
aktualizováno 10.12.2016, 00:15 | 10.12.2016, 00:15 | Krasna.cz/trm

Štíhlá, ale přitom svůdná? Zkus triky, kterým vděčí za dokonalou figuru božské Brazilky.

Posilování v rytmu brazilské hudby, to je tajemství, kterému sexy Jihoameričanky vděčí za své postavy. Rytmické taneční pecky ti totiž cvičení zpříjemní. V posilovně to nemusí být nuda, pořádně to rozjeď a zatoč s nechtěnými špíčky.

 

Inspiruj se sérií základních cviků:

 

 

Jestli tě nebaví pouze nudné posilování, ale přesto si chceš pěkně vytvarovat zadní partie a stehna, vyzkoušej cvičení z Brazílie. Inspirativní videa nalezneš na internetu, nebo se poohlédni po speciálních lekcích v okolních fitnesscentrech. Brazilské cvičení je žhavý hit, ve své nabídce ho má například síť fitness klubů Holmes Place. Studiová lekce Made in Brazil trvá půl hodiny a odhalí ti brazilské tajemství perfektního pozadí.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

V čem k vodě? MAXI GALERIE nejkrásnějších plavek
Co přes plavky, když se jen v nich necítíš v pohodě?
Doma.cz: Letní trapasy? Jak se nepotit, jak zakrýt celulitidu a zůstat sexy!

 

Na začátku lekce se za živých tónů brazilské hudby zahřeješ krátkou a jednoduchou sestavou. Poté přichází na řadu posilování, jehož choreografie vychází z pohybů brazilských pohybových umění.

 

Cvičení je zábavné a můžeš střídat hned několik cviků, takže se u něj určite nudit nebudeš. V následujícím videu najdeš hned několik tipů.

 

 

Sestava je snadná na zvládnutí a cvičí se po dobu tří měsíců, poté se její podoba mění. Made in Brazil je třicetiminutová intenzivní lekce, s cviky, které jsou velmi účinné a zároveň originální, takže se při nich nebudeš nudit. Tohle cvičení ti pomůže zpevnit svaly na problémových partiích, bojovat s celulitidou a spálit tuky – to vše navíc maximálně zábavnou formou!

 

Ostravské taneční studio Fatima zas nabízí lekce Brazil Butt Lift, které cvičí i supermodelky Victoria`s Secret. Zapomeň na široké boky a velký zadek. Brazil Butt Lift se zaměřuje na 3 hlavní skupiny hýžďových svalů, během cvičení si vyzkoušíš brazilské tance, kardio a posilování.
 

Vyzkoušej cviky pro sexy dekolt a pevná stehna.

 

 

BUDE TĚ ZAJÍMAT:

Tipy na krásu z celého světa: Máme deset nejlepších!
Tajemství štíhlé postavy z Asie
7 CVIKŮ pro pevnější zadeček. Získej ho do měsíce


Brazilské cvičení je přesně pro tebe, pokud se chcete zaměřit na problematické partie, boj s celulitidou, povolené a ochablé svalstvo, spalování tuků a celkové tvarování a vyrýsování postavy.7 hlasů
Vaše hodnocení