Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už ti došla inspirace, jak se líčit? Nebaví tě neustále jen tužka a řasenka? Zkus něco nového a odvážnějšího!

Inspirace pro tvé líčení

Inspirace pro tvé líčení - 5
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Inspirace pro tvé líčení - 5
aktualizováno 04.09.2012, 00:00 | 04.09.2012, 00:00 | Gabriela Doležalová/Krasna.cz

Už ti došla inspirace, jak se líčit? Nebaví tě neustále jen tužka a řasenka? Zkus něco nového a odvážnějšího!

Přirozené líčení
Líčení, které podtrhne tvou krásu a zviditelní tvé přednosti. Stále si zachováš svoji přirozenost. Dominantou tohoto líčení jsou kouřové oční stíny v tmavě hnědé barvě. Aby stíny vydržely celý den, použila jsem jako bázi hnědé gelové oční linky. Stíny jsem nanesla přes to a vystínovala směrem nahoru.

 

Inspirace pro tvé líčení - 3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Přechod jsem zjemnila světlejším hnědým stínem. Pod obočí jsem nanesla pleťový stín pro zvýraznění. Vše jsem doladila o hnědé linky. Nezapomeň vnitřní koutek oka prozářit třpytivým stínem. Doplň svůj look ještě nude rtěnkou. Tvář jsem okonturovala bronzerem, nanesla meruňkovou tvářenku a obočí jsem zvýraznila hnědým stínem.

Romantická fialová
Pokud zvládneš první líčení, toto pro tebe obtížné nebude. Základ je stejný – kouřové líčení, ale ve fialové barvě. Tentokrát jsem pod stíny nenanesla žádnou bázi. Hlavní barvou očí jsou světlejší fialové stíny. Ty naneseme na celé víčko a stínujeme do ztracena. Vnější koutek oka ztmavujeme tmavším fialovým, nebo modrým stínem.

 

Inspirace pro tvé líčení - 4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Přechody stínování zjemňujeme bílým stínem, který naneseme i pod obočí. Na víčko nakreslíme černou tužkou linku a tu rozmažeme do ztracena směrem nahoru. Kdo je odvážný, může celé líčení doplnit oranžovou rtěnkou.

Sluncem políbená
Hlavním cílem tohoto líčení je vytvořit bronzový look, připomínající léto. Tady využijeme hodně blýskavé stíny. Zaměříme se hlavně na hnědé a zlaté odstíny. Na celé víčko zvolíme jako základní barvu světlejší hnědou. Ve vnějším koutku můžeme ztmavovat tmavším hnědým stínem. Vnitřní koutky oka rozzáříme zlatým stínem a ten použijeme i na spodní linku. Červenou tužkou okonturujeme rty a ty pak vyplníme červenou rtěnkou.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vychytávky v líčení
Jak na make-up ála Elizabeth Taylor

Mořská víla
Na tomto líčení nejvíce svádí k pohledu oči. Na ty naneseme gelovo-krémový stín v zářivě modré barvě a stínuje směrem nahoru. Přechod zjemníme hnědým stínem. Nakreslíme horní černou linku (nebo hnědou).

 

Inspirace pro tvé líčení - 1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Na vnitřní linku použijeme hnědou tužku. Modrý stín také protáhneme dolů do linky, jen do třetiny oka. Na zbytek linky použijeme hnědý stín, kterým jsme zjemňovali přechod. Líčení doladíme rtěnkou s oranžovým nádechem.

Party
Líčení na večírek jako dělané. Na celé víčko aplikujeme fialový stín. Záhyb oka vykonturujeme stínem černým a tím také ztmavujeme vnější koutek. Černou také protáhneme do spodní linky a vnitřní linku vykreslíme černou tužkou. Na horní víčko namalujeme linku v černé barvě.

 

Inspirace pro tvé líčení - 2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Připravíme si nalepovací řasy, aplikujeme lepidlo a nalepíme. Tak získáme dramatický look. Rty okonturujeme růžovou konturkou a vyplníme růžovou rtěnkou. A jde se na party!

Doufám, že jsem ti vnukla nápad a líčení také vyzkoušíš.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •