Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Halloween je za dveřmi a vymýšlení kostýmů může být někdy obtížné. Proto mám pro tebe několik inspirací, jak bys na nějakou halloweenskou party mohla letos vyrazit.

Jak se nalíčit na Halloween

Líčení na Halloween - 7
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Líčení na Halloween - 7
aktualizováno 11.10.2013, 00:40 | 11.10.2013, 00:00 | Gabriela Doležalová/Krasna.cz

Halloween je za dveřmi a vymýšlení kostýmů může být někdy obtížné. Proto mám pro tebe několik inspirací, jak bys na nějakou halloweenskou party mohla letos vyrazit.

Arabská kráska

 

Líčení na Halloween - 8
Arabská kráska (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Proč nevyrazit v hijabu a výrazném make-upu? Můžeš si bohatě vyhrát s barvičkami, ale hlavně s linkami. Výrazné linky jsou ikonou arabského líčení, především pak technika cut crease. Já jsem celý look ozvláštnila hnědými čočkami, které sice nevypadají moc přirozeně, ale zato mi neuvěřitelně zvětšily oči a přitáhly na ně pozornost.

Ďáblice

 

Líčení na Halloween - 9
Ďáblice (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Škoda, že jsem se nevyfotila ještě s růžky. Ale tobě je určitě ke kostýmu doporučuji. Make-up je o třech barvách – dominantní červená, černá a doplňková bílá. A pokud chceš být sexy čertice, vem si krajkovaný topík a mini sukýnku.

Orientální princezna

 

Líčení na Halloween - 10
Orientální princezna (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Vlnky, kamínky, třpytky, neboj se být kreativní. Udělej ze sebe orientální princeznu. K líčení si obleč harémové kalhoty a přes prsa postačí jen šátek.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Bílá tužka na oči – velký pomocník v líčení
Několik inspirací pro tvůj make-up

Mrtvá nevěsta

 

Líčení na Halloween - 1
Mrtvá nevěsta (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Jestli máš ráda filmy Tima Burtona, určitě si ráda zahraješ na mrtvou nevěstu. Modrá pleť, obočí posazené vysoko na čele a samozřejmě obrovské oči. Přetáhni přirozenou konturu rtů a dosáhneš efektu velice plných rtů, což je asi nezbytné k těm velkým kukadlům. Už jen kytka do ruky a mrtvolný výraz a vyrážíme.

Mimozemšťan

 

Líčení na Halloween - 2
Mimozemšťan (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Ztracená na planetě Zemi, nejistá, zmatená. Mimozemšťanský make-up z jiné galaxie. Hlavními barvami jsou modrá s černou. Je třeba důkladně propracovat oči a nezapomeň ani na nalepovací řasy.

Duha

 

Líčení na Halloween - 3
Duha (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Tak tohle líčení ti moc času nezabere, stačí popadnout barvičky a trochu si pohrát. Nezapomeň ani na duhové rty, které celý look spojí v jeden celek. Na oblečení co jiného, než samé barvy, barvy, barvy. Jako duha.

Smutný šašek

 

Líčení na Halloween - 4
Smutný šašek (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Šašci nemusí být vždy jen veselí. Takových bude na večírku možná plno, buď trochu originálnější a udělej ze sebe smutného šaška. Neboj se použít tmavé barvy a nakreslit i slzy. Černé rty to jenom podtrhnou.

Labuť

 

Líčení na Halloween - 5
Labuť (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Peříčka a bílo-černá. Tohle je verze smutné labutě, černé, umírající, zoufalé a opuštěné. Trochu pomaluj i ruku, vznikne zajímavý efekt.

E. T.

 

Líčení na Halloween - 6
E. T. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)
 

 

Jestli znáš klip od Katy Perry E. T., pak určitě tenhle make-up poznáváš. Proč si nezahrát na mimozemštánka? Navíc hnědé a bílé stíny má doma snad i úplný začátečník, takže by tento make-up mohl zvládnout opravdu každý.

Který make-up tě nejvíc inspiroval?10 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •