Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ať chceme nebo nechceme, léto a prázdniny se nám blíží ke konci. Ještě je však dost času zažít něco, na co budeš ještě dlouho vzpomínat. Jsi právě bez nápadů? Nevadí, právě v tomto článku najdeš pár super typů, kterými se můžeš inspirovat.

Co ještě musíš do konce léta stihnout

Léto
zdroj: Thinkstockphotos Léto
aktualizováno 30.07.2017, 00:00 | 30.07.2017, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Ať chceme nebo nechceme, léto a prázdniny se nám blíží ke konci. Ještě je však dost času zažít něco, na co budeš ještě dlouho vzpomínat. Jsi právě bez nápadů? Nevadí, právě v tomto článku najdeš pár super typů, kterými se můžeš inspirovat.

Piknik

 

Nemusí se jednat o velkou událost, kterou budeš plánovat týdny dopředu. Věř mi, že potom to ztratí to kouzlo, co to bude mít, pokud půjdeš spontánní cestou. Až se ráno vzbudíš a budeš mít chuť si zapiknikovat, neváhej, zvedni telefon a zavolej všem, které máš ráda a pozvi je. Můžeš mít s sebou nějaké dobré jídlo a pití, ale věř, že to není nutností. Stačí, aby se sešla skvělá parta lidí a na nějaké jídlo a pit nebude ani pomyšlení a z tvého pikniku se může stát skvěle strávený den s přáteli.

 

 

Cestou necestou

 

Vyšlo ti to tak, že jsi zrovna nejela na žádnou dovolenou a celé prázdniny jsi trávila na brigádě nebo v práci? Nezoufej, stačí ti jen den, a přesto si můžeš prázdniny vynahradit. Já za sebe doporučuji víkend. Jsou to sice 2 dny ale větší dobrodružství. Vymysli si cestu kamkoli chceš a poté sežeň parťáka na cesty, přeci jen, ve dvou se to lépe táhne. Pokud nevíš kde přespat, za sebe mohu doporučit koleje. Jako studentka nepotřebuji žádný luxus a záleží mi hlavně na ceně a to právě koleje splňují. Jejich cena přiměřená a lze si zde zarezervovat spaní i na jednu noc, což je super.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak získat tu nejlepší brigádu na léto
Inspirujte se módními trendy na léto 2017
Vždycky budeme mít léto!

 

 

Relax

 

Vana, knížka, hodně moc bublinek, k tomu oblíbená hudba a skvěle vytvořená atmosféra ve vaně je zde. Můžeš přidat i pár svíček. Nejen že to bude velká romantika, ale zároveň můžeš zvolit i nějakou vůni, která ti atmosféru ještě dokreslí.

 

 

Nocování

 

Řekněme si to upřímně, ano, začínáme se probouzet až v noci a proto můžeš zkusit pozvat kamarádku k tobě a můžete si udělat dívčí večer. Pokud se ti zrovna nechce být doma, není nic jednoduššího, než vzít deky, mikiny a jít povídat ven do parku. Možná potkáte i nějaké další kamarády a stane se z toho super akce, na kterou budete všichni vzpomínat0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •