Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Detoxikace – slovo, které ještě chvíli bude oblétat svět, ale jde tomu nějak pomoci?

Detoxikace i na obličej? Ano, jde to!

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 17.01.2017, 00:00 | 17.01.2017, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Detoxikace – slovo, které ještě chvíli bude oblétat svět, ale jde tomu nějak pomoci?

Kromě pití detoxikačních čajů, šťáv atd.? Nyní lze dělat ještě jednu drobnost k tomu. Novinkou od Dermacolu je právě detoxikační pleťový krém.

Detoxikační a ochranný pleťový krém od Dermacolu má 50ml. Je určen pro všechny druhy pleti.

Jeho součástí jsou vitamíny a kmenové buňky, které neobsahují parabeny. Jeho účinkem je detoxikace pleti a neutralizace toxinů. Aktivuje poškozenou pleť, vyživuje a zklidňuje podráždění. Pleť nám navíc krásně hydratuje a vyživí.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vsaď na detox a zastav věčné přejídání

Potřebuje naše tělo detox?

Netradiční detox a hubnutí s ajurvédou

Co mně osobně velmi vyhovuje je pumpička a celkové balení, díky kterému můžu nanést jen potřebné množství krému na pleť. Balení krému je po designové stránce velmi pěkně uděláné. Má skleněnou nádobku s barvami Dermacolu.

Nyní bych ti chtěla říci, něco o mé pleti, abys mohla popřemýšlet o nákupu. Moje pleť patří určitě mezi mastnější typ, akné se jí částečně vyhýbá, ale má veliký problém, aby se do ní vstřebal jakýkoliv krém. Po nanesení tohoto krému jsem určitě cítila hydrataci a výživu pokožky. Co mi poměrně vadilo, byla horší vstřebatelnost, ale jak jsem psala, s tím mám problém u většiny krémů. Krém jsem proto nechala částečně vstřebat a poté jen zapudrovala T zónu.

Za mě mohu tento krém doporučit. Určitě bych jeho cílovou skupinu viděla mezi dívkami od 15 let. Určitě ho doporučuji vyzkoušet.

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •