Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tvoříš, kutíš a máš ráda DIY, tak tento článek je přímo pro tebe. Darí Fejtková napsala knihu, ve které budou milovníci korálků ve svém živlu. Jedná se o návody na šperky, které jsou z korálků.

DIY trochu jinak aneb recenze Korálkování

KORÁLKOVÁNÍ
zdroj: Archiv blogerky KORÁLKOVÁNÍ
aktualizováno 23.09.2015, 00:00 | 23.09.2015, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Tvoříš, kutíš a máš ráda DIY, tak tento článek je přímo pro tebe. Darí Fejtková napsala knihu, ve které budou milovníci korálků ve svém živlu. Jedná se o návody na šperky, které jsou z korálků.

Najdeš zde různé způsoby zakončování, zapínání přes různé styly pletení, ale také zde najdeš návody na to, jak si šperky vyrobit. Jsou to návody ve stylu kreslení, jak můžeš vidět na obrázku.

 

korálkování - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na výrobu šperků potřebuješ věci, které máš běžně doma. Možnou výjimkou je vlasec, na který budeš korálky navlékat ve většině případů.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Jak na dobrý domácí perník? RECEPT 
I bez odlakovače se nehty dají odlakovat

 

Kniha tě naučí z korálků hotové zázraky. Bohužel jsem, v mém případě, všechny návody nerozluštila a u pár jsem se ztratila, přesto mé výtvory vypadají k světu. Můžeš se přesvědčit na obrázku.

 

korálkování - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Nikdy před tím jsem z korálků takovéto šperky nedělala a musím říci, že je to opravdu pěkný doplněk. Navíc tě budě hřát fakt, že jsi si to vyrobila sama. Autorka pořádá i mnoho výstav, kde ukazuje své výtvory a určitě by stálo za to, se na nějakou výstavu podívat. Darí má i svou korálkovou školu, kam právě teď přijímá nové studenty.

 

Pokud toužíš i ty tvořit a vyzkoušet si DIY v jiné podobě, než té běžné, určitě zkus tuto knihu.

 

Info o knize
Název: Korálkování
Autorka: Darí Fejtková
Počet stran: 77

 

Tyto knihy mají i různé rozlišení a to od výroby šitých šperků až po výrobu textilních šperků. Tak určitě nějaký ten šperk vyrob a buď i ty korálkovou královnou.

 

korálkování - 4
(Foto: Archiv blogerky)0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •