Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Také tak miluješ, když ti někdo dá ručně vyrobený dárek? Mě to vždy nesmírně potěší, proto jsem připravila pár nápadů i pro tebe.

DIY: Vánoční dárky pro každého

Vánoce
zdroj: Thinkstockphotos Vánoce
aktualizováno 30.11.2016, 00:00 | 30.11.2016, 00:00 | Hančí/Krasna.cz

Také tak miluješ, když ti někdo dá ručně vyrobený dárek? Mě to vždy nesmírně potěší, proto jsem připravila pár nápadů i pro tebe.

Tyto dárky určitě potěší každého a jejich výroba tě bude i bavit. Stačí si jen udělat dobrý čaj, zapálit svíčku s oblíbenou vánoční vůní, pustit uzdu fantazie a začít tvořit!

 

 

Fotokniha

 

Existují různé firmy, které ti fotoknihu vytvoří počítačově, ale není nad DIY. Stačí, když seženeš nějaký zdobený sešit a popustíš uzdu své fantazie. Já osobně miluji různé nálepky, samolepky, třpytky a různé kreativní doplňky. Pak stačí nechat si vyvolat fotky a tvořit. Věř, že tento dárek určitě potěší, hlavně v době digitálních fotografií. + existují i různé další foto-věci jako například: fotohrníčky, kalendáře, plyšová zvířátka…

 

 

Výlet

 

Není tím myšleno nic, za co bys musela utrácet peníze. Stačí jen vymyslet společný den. Naplánuješ nějaký program, například i s časovou osou, který poté dáš pod stromeček a můžeš si s někým užít celý den.

 

 

USB

 

Pokud nechceš dávat někomu prázdné USB, stačí, když na něj nahraješ různé filmy, seriály, písničky, zkrátka vše, co má obdarovaný rád. Nemusí si to poté stahovat a ušetříš mu práci.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Vánoce jsou už brzy! Mé tipy na dárky
Vánoce jsou za dvěřmi, co komu koupíš?
Jak si co nejlépe užít vánoční náladu?

 

Krabička plná tajemství

 

Stačí si sehnat nějakou krabičku, doporučuji různé kreativní prodejny. Tu pěkně nazdob a poté ji jen stačí naplnit. Věř, že mnoho babiček a maminek potěší, když ji necháš naplnit fotkami. Digitální fotky jsou jen v počítači, ale pokud je necháš vyvolat, nemusíš projíždět miliony složek v počítači. Nebo můžeš vytvořit kosmetickou krabičku. Můžeš do ní vložit vše, co tě napadne od rtěnek přes stíny a mnoho dalších kosmetických pomocníků. Pro tátu můžeš vytvořit kutilskou krabičku. Různé šroubováky, pilníky… určitě tatínek ocení.

 

 

Polštářek

 

Pokud jehla není tvůj úhlavní nepřítel, určitě můžeš něco ušít. Jednoduchou variantou může být polštářek s textem, který tě s danou osobou pojí. Super může být i veselý polštářek, který může mít mnoho kapsiček nebo pro mladší sourozence můžeš našít uši, nos a nožky a zvířátko na spaní může být hvězdou večera.

 

 

X důvodů, proč tě mám ráda

 

Knížka, kam sepíšeš různé důvody, proč danou osobu máš ráda. Tato knížka či sklenice určitě potěší každého. Nemusíš to sepisovat jen do knížky, můžeš papírky i složit, dát jim barvu a naházet je do sklenice, kterou poté vyzdobíš.

 

 

Hrníček s…

 

Není nic jednoduššího, než koupit nějaký hrníček a barvu na keramiku a napsat na něj vše co máš na srdci.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •